Jump to content

ФОРМУЛИ - (168-185) "Аз дойдох виделина на света"


Recommended Posts

"Аз дойдох виделина на света" (Евангелие от Йоана 12:46)

 

Формула 168

 

Всичко, което Бог ми е начертал за деня, мога да го изпълня. Ще реализирам всичко, което е вложил в мене. Условията, които ми е дал, разумно ще използувам.

 

 

Формула 169

 

Като станеш сутрин, кажи си:

 

Иова и ре

 

Това значи: Господ ще промисли

 

 

Формула 170

 

Всяка сутрин произнасяйте формулата:

 

Ако ме любите, ще опазите Моето Слово.

 

Любите ли Христа, ще опазите Неговото Слово. То носи в себе си велика Мъдрост, която въздига и усилва човешката воля, която прави хората свободни, щастливи, блажени.

 

 

Формула 171

 

Господи, ето явявам се пред Тебе; какво трябва да изпълня днес?

Дай ми една малка мисъл, да разбера, че Ти си благоволил към мен.

 

 

Формула 172

 

Сутрин, щом станеш, направи няколко стъпки напред и кажи:

 

Господи, благодаря Ти, че мога да се движа, да ходя от едно място на друго. Благодаря Ти, че мога да чувствувам, да влагам съдържание в нещата. Благодаря Ти, че мога да мисля, да вниквам във всичко, което ме заобикаля.

 

 

 

Формула 173

 

Тази формула се произнася само сутрин.

 

Да се прослави Името Божие, тъй както Господ е писал в своята книга. И като се прослави Господ, тъй както е писал в Своята велика книга, да се прояви Неговата Любов в моята душа и в душите на всички мои братя.

 

Изпратете някому една хармонична мисъл и след това мислено кажете:

Любовта на Христа в мен ще свърши всичко започнато.

 

 

Формула 174

 

Господи, помогни ми през днешния ден моето поведение да бъде като поведението на един Ангел, моята мисъл да бъде като поведението на Сльнцето, моите чувства да бъдат като поведението на един извор.

 

 

Формула 175

 

Когато станете сутрин, кажете:

 

Господи, постави страж на устата ми, страж на сърцето ми.

 

 

Формула 176

 

Господи, помогни ми да свърша работата, която ми предстои днес, така, както Ти разбираш.

 

 

Формула 177

 

Благодарим Ти, Господи, за голямата благодат, която имаш към нас. Ние Те познаваме, че си Всемилостив, Всеистинен, Всемъдър.

 

Повтаряйте тази формула в продължение на един месец, за да повишите температурата на душата си. Това е всичката тайна. Ако я повтаряте 10 месеца, ще бъдете още по-добре.

 

 

Формула 178

 

Аз зная, че за мен има един специален закон, по който ако вървя, ще бъда познат на Небето.

 

 

Формула 179

 

Днеска искам да направя повече, отколкото вчера. Благодаря Ти, Господи, за всичко, което си ми дал! Моля Ти се, направи ме подобен на Себе Си, да проявявам Любовта, Мъдростта и Истината в живота си. Не искам да бъда силен като Тебе и да управлявам, и да заповядвам, но желая да се стремя и да понасям всичко с благодарност.

 

 

Формула 180

 

Господи, бъди с мен през целия ден. Аз ще ходя в Божествената светлина, в която царува пълна свобода, и не ще се боя от нищо, защото Господ Иисус Христос е с мен и аз ще победя всичко.

 

 

Формула 181

 

Сутрин, като станеш, кажи:

 

Господи, благослови езика ми, за да излизат от него сладки, силни и красиви думи.

 

 

Формула 182

 

Бог ме е благословил, дал ми е здраве, дал ми е талант, върху който трябва да работя, за да го развия.

 

 

Формула 182

 

Господи, благодаря Ти, че си ми дал свобода, сила, светлина и доброта.

 

 

Формула 183

 

Тази формула е за сън и се изговаря сутрин:

 

Довечера ще спя. Аз трябва да спя. Умолявам Безкрайното Съзнание да ми изпрати сън.

 

 

Формула 185

 

Като се събудите, поискайте:

 

Искам да направя нещо за Господа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...