Jump to content

7. Гушата


Recommended Posts

7. ГУШАТА

Аз бях заболяла от гуша и си слагах шалче бяло, да не се вижда. Един ден бях с братя и сестри, беше и сестра Златева-майката с нас, стояхме пред приемната стая на Учителя. По едно време Той се показа на вратата и се обърна към мене с думите: „Рекох, какво имате там?“ и посочва шалчето ми. Аз се смутих и Му казах: „Ами имам гуша“. Той тогава каза да донеса зехтина от стаята Му и да ме разтрие сестра Златева. Тя ме разтри с Неговия зехтин. В неделя, когато Учителят държеше беседа, чух че каза така: „По разни части на тялото на човека се явяват тумори и гуши“. Като чух това си казах, това се отнася за мене. Той продължи: „Те се лекуват с мазане със зехтин и разтривки, като всеки ден в продължение на девет дни се казва следното: „Всеки ден туморът намалява! И така за девет дни трябва да изчезне“. И аз така постъпих със себе си. Всеки ден мажех тумора (гушата) си със зехтин, казвах формулата и разтривах гушата си със силна вяра. И действително до деветия ден тя се стопи и изчезна напълно.
Жената на нашия комшия Божидар беше заболяла също от гуша. Един ден идва наша сестричка Петра и ми казва: „Имаш ли зехтин да дадеш да занеса на Таня да си намаже врата' защото има гуша?“ Аз казах: „Имам зехтин“. Дадох в една чешка, така половинка чашка зехтин и й казах как да го намаже. И Петра взема зехтина и отиде у Танини да я намаже. В туй време на мен ми казаха от Невидимия свят: „Ти ще идеш да разтриеш Таня“. И аз веднага ставам, туй беше преди обед, ставам и отивам у Тяна таман те ще я разтриват и веднага почвам аз да я разтривам, тъй както правех с мене си. Разтривки силни и много молитви и разтривки до изпотяване. Толкова много трябваше да я разтривам. Това беше първия ден. После продължих, втория ден, третия ден и усилвах разтривките, около половин час я разтривах и докато дойде деветия ден гушата й се стопи и нищо не остана от нея. Като лекувах Таня, аз всеки ден като я разтривах и казвах формулата на Учителя, че гушата й намалява. Така постъпвах всеки ден, докато дойде деветия ден, в който абсолютно изчезна нейната гуша. Тя беше много голяма. Лекарите останали учудени от нейното тъй бързо оздравяване. Тя беше пила йод според техните препоръки и приеха, че се излекувала от йода. А моята гуша от какво оздравя?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...