Jump to content

8. Инфекциозната болест


Recommended Posts

8. ИНФЕКЦИОЗНАТА БОЛЕСТ

И: така живяхме тука, роди ни се една дъщеря, като малка тя заболя от една инфекциозна детска болест.

В: Дъщерята как се казваше?

И: Стела. И съпругата ми Хилда мислеше, че като е прекарала същата болест, има имунитет, обаче и тя се разболя.

В: Каква беше болест, скарлатина ли, варицела, морбили, дребна шарка?

И: Да, нещо подобно. Понеже никога не искам помощ от Учителя, получавам едно писмо от брат Боян Боев. Учителят ми прави поръчка за снимки от Рила. Аз разбрах вече какво става, щото Той казва: „Ако не чукаш, няма да ти отворят, ако не искаш, няма да ти дадат“. Понеже аз не чукам, Той по тоя начин ме подсеща да търся помощ от него. Дава ми да разбера, че трябва да чукам и искам. Отговарям веднага, че ще изпълня поръчката след като се освободя от карантината, защото аз бях в карантина. Трябваше да ги пазя и вечерта когато ги настанявам за спане, връщам се и в моята стая през една стая, сядам на леглото си и съм изморен и готвя се да си лягам. А чувствам, че Учителят е дошъл при мен и, не съм ясновидец, но така живо го чувствам, че Го виждам, че ми се усмихва и иска да ме освободи от страданието ми. И аз Му се кланям. Нали никой не ме вижда. Изведнъж жена ми писна от другата стая: „Васко, Васко“, тревожно вика „Васко!“ Отивам и тя със сълзи на очите ми каза: „Ти си отиде да спиш току-що. Аз съм будна, не съм заспала. Стената изведнъж стана млечно бяла, прозрачна до безкрайност и Христос с една светлина голяма ми подава една корона и аз се изплаших и викам: „Васко, Васко, Васко“. Да.

В: Това е през време когато дъщеря ви е болна?

И: Да, когато те бяха болни и двете от инфекциозна болест. Точно така оздравяха още на следващия ден. Жена ми - вече повярва в Христа и Учителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...