Jump to content

12. Размирните духове


Recommended Posts

12. РАЗМИРНИТЕ ДУХОВЕ

Имаше една сестра Тодора Юрданова Станчева, която беше братска работничка, с която работехме заедно. Беше малко нервничка и от време на време си упражняваше нервите върху мене. От известно време тя имаше лошо отношение с мен и аз гледах да я понасям без да реагирам. Но тя доста го прекали и аз реших да отнеса въпроса до Учителя. Един ден в градината, в която работех, излизам от лозето навън и в това време Учителят пристъпва към мен.Аз мислих, че този въпрос трябва да го отнеса до Него. Исках да използвам случая, за да Му представя всичко това, което ми се случва с тази сестра и точно в този момент Той ме изпревари и без аз да продумам дума, ми отговаря гласно: “Да, знам, знам, тя има много грешки. Духовете са те поставили на много тежък изпит. Дано можеш да го издържиш. Трябва да бъдеш герой“. Аз си замълчах и знаех вече, че имам работа не с Тодора, а с духове размирни, които влизаха в нея и чрез нея ме атакуваха денонощно. Е, имам много да разказвам различни случки на такава тема, но не е много удобно всичко да се изнесе. Аз издържах, но вие няма да издържите като слушате и четете. Ще запитате пък каква е тази школа? Веднъж Учителят ми отговори на този въпрос така: „Тук, в тази Школа се учат и боговете!“ Е, разбирате ли, че това не е само Школа за човешките души, но и за боговете, които управляват цели Вселени.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...