Jump to content

07 - 28. МАГИЧЕСКО ЛЕКУВАНЕ


Recommended Posts

28. МАГИЧЕСКО ЛЕКУВАНЕ

През 1940 или 1941 година Учителят поканил един брат, дърводелец, да му поправи вратичката на едно шкафче. Пристигнал братът и почнал работа, която вървяла успешно. Радвал се братът, че скоро ще може да го привърши. Но когато работата била вече в последната си фаза, когато е трябвало да се изкопае място за едно ментеше, длетото се отплеснало и го наранило в лявата ръка. Текнало кръв и той се чудел какво да прави. През това време минал край салона д-р Паскалев, който го превързал. „Отидоха 10-15 дни, докато ръката ми оздравее", си рекъл братът. А трябвало да се работи, за да се изкара за прехраната. В това време идва Учителят и вижда превързаната ръка. Пита го: „Какво стана?" - „Длетото се плъзна и ме нарани", му казах аз. Тогава Учителят се загледа над мен съсредоточено. Сякаш гледаше в безкрайната далечина. „Ще мине", ми каза той. -„Да, знам, че ще мине - му казах аз мислено - но ще минат 10-15 дни."
Вечерта, преди да си легна, снех превръзката, за да почистя раната. Но за голяма моя изненада, раната ми бе заздравяла само за 7-8 часа, вместо за петнадесет дни.
Учителят по неведом начин бе ускорил процеса на лечението ми.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...