Jump to content

123. ПИСМО ОТ МИНЧО СОТИРОВ ДО УЧИТЕЛЯ, 28 юни 1923 г., Бургас


Recommended Posts

123. ПИСМО ОТ МИНЧО СОТИРОВ

ДО УЧИТЕЛЯ

28 юни 1923 г., Бургас

(изпратено по Кольо Каишев, който отива на Младежкия събор)

Любвеобилни Учителю на Мъдростта, Истината, Правдата!

В Името на Господа Бога и Отца Нашего на Небеса, поднасям и моля приемете приложената тук малка сума - заради Теб Господи на Любовта.
Сестра Александра Ви праща бурканче с приготвеното от домашни малини сладко - молиме приемете, благословете и хапнете.
От писмото получено по бр. Б. изяснява ни се определено предназначението на появилия се брат-целителят Иван. Нека Всемогъщия Бог и Отец Го крепи и упази от всякакви изкушения, за да изпълни достойно своята мисия за Славата Божия.
Противници много има вече от разно естество - материално и морално, от лекари и други, както и признателни за намерената помощ и изцеление.
Мелницата на Петрови все още не е почнала да работи: от декември до сега големия брат Стефан е в Париж - централата на д-вото и не могат да доуредят с банковите кредити група дейността на мелницата. Всеки определен за почване работа месец все се отлагаше, докато имаме вече юли. Разчитат - решили биле да почакат работа от новата реколта. Моето постъпване на работа - длъжност там и във връзка със завръщането му от Париж тук - така ми казаха и от 3 месеца все се очаква да се завърне той. Но все нови поръчки се явявали при разрешаване окончателните условия за работата. И аз съм все в очакване голямо.
Изпитът е от материално естество, но ще го издържиме докрай.
Благослови Учителю и съдействувайте.
Целува Десницата Ви
М. Сотиров
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...