Jump to content

1.5. Ролята на изповедникът е да ги изчисти отвътре


Recommended Posts

1.5. РОЛЯТА НА ИЗПОВЕДНИКЪТ Е ДА ГИ ИЗЧИСТИ ОТВЪТРЕ

А знаете ли какво значи да бъдете изповедник? - Не само да слушате, не само да възприемате това, което те казват, но вие трябва да ги изчистите. Те бяха запушени комини. Аз, трябваше с топуз да се качвам на покрива на техните домове, да пускам с въже този топуз през техните запушени комини. Да им отпушвам печките, и комините на техните запушени съзнания. И така, те се отпушваха, и разказваха. Без този топуз, без да се качват горе, без да им отпушват комините на техните съзнания, те не можеха да разказват. Така, че никой не можеше да свърши тази работа, защото нямаше силата, и нямаше да се справи никой! А аз се справих, защото ми беше дадена сила и друг беше Онзи, Който ръководеше „Изгревът". А Неговото име ще намерите в поредицата от тези 22 тома, които аз съм издал до днешна дата - 14 май 2006 година.

А защо говоря за 14 май? Тя е една много интересна дата! За тази дата, вие ще проверите в „Изгревът", том XXII. Там има един отдел накрая, който аз съм написал коментарий за беседата на Учителя „За двете риби и петте хляба".

На 14 май става ежегодния събор на Всемирното Велико Бяло Братство на Хималайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...