Jump to content

7.2. Кражбата на време и сили, средства и младост


Recommended Posts

7.2. КРАЖБАТА НА ВРЕМЕ И СИЛИ, СРЕДСТВА И МЛАДОСТ

Това, което можех да свърша, беше една стъпка от един план и програма, може би да се каже една хилядна част. Не една стотна част, не една десета част, а една хилядна част. Така, че представете си, аз съм употребил усилия и време да осъществя хиляда неща, а аз осъществявах само едно, а тези 999 неща, те ми ги крадяха - крадяха ги като време и като сили, които излизаха от мен! И сега, когато дойде времето да подредя някой материал, който аз бях записал на времето, виждах, че това, което аз имам - не е малко. Но за времето, за което аз бях изпратен при тех -за цели 10 години - това беше едно нищо! Да, силите, които аз вложих, времето, което положих и накрая резултата беше едно голямо нищо - една нула! Така аз го оценявах, защото бях вложил много време и много сили. И аз се бях изтъкал, и вградил там!

И не случайно баща ми казваше: „Абе ти, ти си щур човек! Ти даваш пари на тези дъновисти. Рано или късно, те ще те измамят!" И той се оказа пророк - излъгаха ме, измамиха ме, окрадоха ми времето и силите. И това време и тези сили, които аз вложих, те ги разпиляха в различни посоки. Така беха устроени. Аз бях сам, а те бяха мнозина. Аз бях сам - те бяха стотина. Аз бях сам - те бяха над хиляда човека! И така - сили, средства, време и младост! Там бех положил всичко. Аз се карах с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...