Jump to content

7.6. Черупките, изхвърлени на брега на морето и снимките


Recommended Posts

7.6. ЧЕРУПКИТЕ, ИЗХВЪРЛЕНИ НА БРЕГА НА МОРЕТО И СНИМКИТЕ

И така, това бяха обикновени човешки черупки, черупки, изхвърлени на брега на морето. На брега на морето, изхвърлени от времето в една забрава. И трябваше да се прибере всичко, което бе останало, за да може в бъдеще онези поколения, които дойдат, по тези черупки да съдят за времето на Школата на Учителя. Да, това трябваше да се направи, и аз събирах черупките в разстояние на много-много години.

И мога да кажа, че когато подредих тези черупки, то Дух слезна върху тях! Те оживяха и от всека черупка излезна едно същество, и това същество настояваше да влезне в „Изгревът". И те влезнаха в „Изгревът". Но беше много, много трудно! Погледнете „Изгревът", том XXII, погледнете тези снимки на тези хора. Те са били живи хора, и днес са живи. И, когато оформях снимките, те стояха над мен, и всеки настояваше да влезне неговата снимка. Пример: аз бях подготвил към 200 страници снимки, но се оказа, че това са много страници - нямаше да се справиме. И тогава аз реших, след като Вихър Пенков каза: „Ами дай, ще ги направиме 144 страници." Това е едно число, което знаете, че е съставено от 12 по 12 = 144. А 144 е едно число, което го има в Евангелието, в Откровението. И това представлява числото на 144 хиляди ангели. Тези ангели, които са в Невидимия свят и които представляват невидимото Бяло Братство. Така, че аз бях подготвил 200 страници снимки, а това бяха образите на към 300 човека. И когато, трябваше да отделя най-важните, онези другите протестираха, че не ги включвам. И то не само протестираха, те воюваха срещу мен. И тогава аз реших, и направих следното: в края на „Изгревът", том XXII сложих един показалец, и там написах имената на всички, които ги е имало и на всички хора, които са упоменати в този том. И отбелязах къде, в кой том и на коя страница се намират техните снимки. Така, че по този показалец всеки може да провери къде се намират человеческите черупки, изхвърлени от морето на забравата на песъка в София. Ето -това беше положението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...