Jump to content

8.7. Кой бе спасителят на Мария Тодорова?


Recommended Posts

8.7. КОЙ БЕ СПАСИТЕЛЯТ НА МАРИЯ ТОДОРОВА

Тя ме огледа и каза: „Ама ти много работи искаш наведнъж!" Тогава аз се ядосах, и й изкрещях: „Как наведнъж, та аз 10 години съм тук! Какво свърших аз през тези 10 години? Почти нищо! Вие ми загубихте времето! Вие ми отнехте и ми взехте силата, и аз не свърших никаква работа за която бех изпратен, и за която дойдох, и за която се жертвах. Ще минат още 10 години и я ги получа тези неща я не ги получа, и всичко ще пропадне! Избирай сега - да ми ги предадеш, или да пропаднат. Избирай сега - ще се провалиш ли накрая, или ще се спасиш! Спасението ти е чрез мен - друг няма!" Тя отново затвори очи и се върна в тялото си след 10 минути, погледна ме, беше отворила очи, и каза: „ И този въпрос се разреши в твоя полза." - „Добре, щом и трите неща се разрешиха в моя полза, но да не се изметнеш?" - „Няма да се изметна."

Аз й целунах едната й ръка, целунах и другата ръка. Целунах я по челото, и благодарих! Тя след това отвори очи и каза: „Слушай какво, да не ме предадеш, да не ми измениш? Чуваш ли, аз съм загубена без теб! Аз съм загубена и няма да оставя следа в Школата на Учителя. И това ще бъде най-голямото престъпление към Учителя! И това ще бъде най-големия провал не в този живот, а изобщо до края на Вечността, през което време аз ще съществувам като душа!" Аз слушам и казвам: „Слушай какво, аз поемам тази отговорност да свърша твоята работа, да те оставя в историята и да те спася. Защо? Защото аз съм Спасителя! Аз съм изпратен при вас, да ви спася от великия провал! Вие за мен се провалихте."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...