Jump to content

8.10. Защо пристигнаха двете тетрадки


Recommended Posts

8.10. ЗАЩО ПРИСТИГНАХА ДВЕТЕ ТЕТРАДКИ

И така, аз работих месеци, и успях да подредя спомените на Мария Тодорова. Така че беше жестока разправа. И сега, кое е най-интересното? Ами най-интересното е, че аз търсех тези оригинални тетрадки на Мария Тодорова със записаните нейни разговори с Учителя. Няма ги, няма ги и толкоз! Веднъж отивам при Борис, и гледам тези тетрадки стоят на масата му! Поглеждам ги, вътре виждам нейния почерк. Поглеждам - „Разговорите с Учителя". Взимам двете тетрадки, без да го питам. - Бам, и ги слагам в моята чанта. И мълча. Обаче, като ги видях и като тръгнах, чух гласът на Мария: „Ето ги тези двете тетрадки! Те са приготвени за тебе. Вземи ги." Аз ги взех и ги сложих, и мълча. Борис влезна в стаята, нито погледна тетрадките, нито му направи впечатление за тетрадките, нито ме попита впоследствие за тези тетрадки.

Така, че Невидимият свят и Мария лично си приготви, и ми предаде тези тетрадки. А тези тетрадки впоследствие, когато аз вече работих, и трябваше да се запишат нейните спомени, аз тези нейни разговори ги включих след всеки неин спомен и разказ. Така, че вие, ако отворите „Изгревът", том V на Мария Тодорова, ще видите нейния разказ по теми, по случки, събития, но винаги след това ще видите, че следваха думите на Учителя. А тези думи на Учителя аз съм ги цитирал точно и съм ги извадил от тези тетрадки. Не съм пропуснал нищо, и всичко е включено.

Така, че само аз знаех как са нещата и по невидим свят, по невидим начин и знак дойдоха тези тетрадки при мене!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...