Jump to content

25.7. Снопът от черна светлина


Recommended Posts

25.7. СНОПЪТ ОТ ЧЕРНА СВЕТЛИНА

Следващият път отивам аз, вече се движеха пръстите и се движеха ръцете. Обаче, почва да свири и отведнъж спре. „Добре де, какво стана сега?" - „Ами казва - спря." - „Ама как така ще спираш бе? Изкарай поне песента." - „Не мога." Приближавам се аз до нея на половин метър, защото бех сложил магнетофона зад нея, микрофона беше забит горе в гредата един пирон, и бях го увисил на един канап. И той висеше над пианото. Приближавам се аз до нея, на един метър от нея, и какво да видя! Един сноп от черна светлина се беше устремил към нея, и тя цялата трепереше! - Цялата трепереше! И в момента, аз както се доближих до нея, аз също започнах да треперя! Значи, атакуваха я онези тъмните сили, изпращаха цел сноп от енергия, за да не може да свири!

Вие ще кажете: „Ама нали свири песните на Учителя, нали там има светлина!" Чакай бе, ама тя не се е добрала до пианото, тя още не е засвирила, не е влезнала в полето на песните на Учителя! Първо я атакуват и я бомбардират със снопове от черна светлина! И тя цялата трепери, дори аз се разтреперих отвътре и отвънка, и направо ме парализира! Парализира ума, чувствата и аз не можех да се движа! Стоя като закован в стаята. И казвам: „Мария, аз все те упреквах, но сега видях, че тука ще бъде голяма борба на живот и на смърт, докато запишеме тези песни!" И този ден видях, че пак нищо не може да се работи. Значи аз, трябваше да имам нова подготовка. И вече разбрах каква е работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...