Jump to content

25.10. Пентаграмата на Мария Тодорова


Recommended Posts

25.10. ПЕНТАГРАМАТА НА МАРИЯ ТОДОРОВА

Мария почина, замина си. И мина един месец, и аз му казвам: „Тука има разни обещани от Мария, искам да ми предадеш тетрадката, искам да ми предадеш медальона, това, това, това, това."

Той нищо не предава. И казва той: „Искам да ми дадеш песните на Мария." - „Защо ти са песните на Мария?" - „Да ги слушам." - „Е добре де, не си ли ги слушал 50-60 години?" - „Не, аз искам да ги слушам. Много ми е мъчно тука, аз съм сам!" И той ме излъга! Аз ги прехвърлям на касетки, нося му ги касетките: „Ето ти касетките." И той след това се обръща, отваря една кутийка, отвътре изважда медальона на Мария, който е носила 50-60 години на врата си, т.е. не медальона, а Пентаграмата, и ми я дава. А между другото Мария имаше един медальон, златен медальон, в който медальон беше образа на Учителя, и няколко косъма от косата на Учителя. И тя си го държеше винаги, и аз казвам: „Къде е медальона на Мария?" И той казва: „Аз го дадох на една сестра, която много заслужаваше." Казвам: „Коя е тази сестра бе? Няма такова нещо! Аз съм 10 години в този дом, аз не видях една сестра, която да заслужава, и от думите на Мария няма такава сестра!" Той мълчи. Беше го дал на някого си. На кого? Аз предполагах на кого го е дал! - На своята предишна млада любовница. Там отиде медальона на Мария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...