Jump to content

27.2. Златният Пентаграм в действие


Recommended Posts

27.2. ЗЛАТНИЯТ ПЕНТАГРАМ В ДЕЙСТВИЕ

Така, че много по-късно, Мария си замина 1976 г., аз некъде към 1987 г. през лятото бях в Своге. Моята майка беше при мен. Тя седеше долу, ходеше по градината на двора. А аз седях горе на тавана и преглеждах всички записки, слагах си този Пентаграм на врата, и обработвах тези записки. Така че тогава за 3 месеца аз написах може би към 600 страници от това, което се намираше в записките. И по-късно аз тези записки ги четях на Величка Халембакова - тази, която пишеше на компютър. И тя, когато записвахме тези опитностите на Мария Тодорова, беше есента и беше зимата. И си спомням, тя идваше, газеше този сняг. При мен беше топло. Включвах печка, а между другото парното работеше много добре. Така, че тя пишеше по 5-6 часа, а аз диктувах от тези листове, които аз бях направил 1987 г.

Така че, когато аз работех, тази Пентаграма беше на врата ми, върху ризата. И тя идваше, беше до мен и може да се каже, че заедно работехме върху нейните записки. Тя беше до мен, седеше до мен. Аз преглеждах нейните записки, пишех ги на един лист, преписвах ги, редактирах ги. И така, тя съдействаше! Така, че авторът си е Мария. Това са нейни спомени, нейни записки. А пък аз бях този, който ги подреди и който ги направи. Така, че тя присъстваше чрез своята Пентаграма, която ми бе предадена тогава. Така, че това желание се изпълни. Но аз, трябваше да го заплатя, като предам магнетофонните записи на нейното изпълнение на песните на Учителя, които беха разхвърляни, предадени насам-нататък, и ми създадоха много голями проблеми. И сега, 30 години след това, аз не мога да се оправя, и не мога да придвижа нещата по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...