Jump to content

28.9. Кой е истинския Борис


Recommended Posts

28.9. КОЙ Е ИСТИНСКИЯ БОРИС

Така и става. Цанка извиква Борис, Борис идва при нея, седи на стола, седи 1-2-3 минути, мълчи и нищо не говори. Цанка го пита за това, за онова. Той мълчи! И след малко си тръгва, без да каже .Довиждане!" Пита ме Цанка: „Абе на какво се дължи това нещо?" Абе казвам: „Как на какво се дължи? Абе ти не виждаш ли, че това не е твоя брат Борис, а е вътре майстор Борис? Какво има да ти говори?" Тя казва: „А-а-а ми!" -„Ами хайде, викни го следващия път, виж го, огледай го и разбери."

Следващият път, след една седмица Борис също отива при нея, пак сяда на това, седи и мълчи. Тя го пита това, пита го онова. И той си вдига погледа, и когато вижда Цанка, какво вижда? - Ами вижда, че това не е Борис в неговото тяло. И тогава тя се ударила в главата, и казва: „Слушай какво, отивай си откъдето си дошъл, и повече да не ми идваш тука!" И Борис става, и си тръгва. Тръгва си, и си отива в дома. И след това започват големите бели от Борис. Сега, той иска да прави нещо. И започва да събира пари от тук, от там за някаква братска работа. И всички му дават пари, и той започва да пръска парите на този, на онзи и купува разни глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...