Jump to content

Recommended Posts

Варна 14. III. 1899 г

Люб. бр. Киров,

Желая да ви съобщя да бъдете човек за всяка минута. Обещанието е вярно, Господ ще извърши все що е говорил от начало и до сега. Кога пристигне Словото Божие, ще има смущение навсякъде и вие ще се намерите с Мен заедно във Варна и нашите духове ще бъдат обединени в едно. Аз имам да бъда още за малко, докато довърша умилостивителното дело, и след това всичко ще предам в ръцете на Тогова, Комуто съм длъжен всичко. „ТОЙ Е ОТЕЦ", Благият ни Баща, колко са сладки Неговите думи и повеления. „Онзи, когото сте видели, той е вождът Господен." Името Му знаете. Приемете д-ра като брат в Господа, Аз ви го препоръчвам. Той е участник, Господ го прие и приема неговото служение. Той е един с нас в Господа. Той даде тържествено своето обещание и Бог е силен да го пази в Името Си. Имате поздравление и от дру ги двама братя от село Хотанци, които Господ е призовал в Делото Си. За другите неща сам д-р Миркович ще ви разправи подробно. Радвайте се и веселете се, защото е приятно да сте весели и бодри и пламенни духом. Чет. Псалом 98, 27, 23. Второ Петрово Послание 1, 20, 21. Миг ви давам, Моя Мир ви оставям. „Всяка пръчка в Мен, която принася плод, очистя се, за да даде повече." Поздрави нарочно брат Тодора. С търпение ще очакваме обещнието и когато Бог Благий благоволи, ще сторя всичко, което ни е определено да извършим за Него. Амин.

Ваш верен П. К. Дънов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...