Jump to content

Recommended Posts

София, 2. III. 1902 г.

Л. б. Киров,

Пиша следното си писмо, да ви осветля по някои неща. Зная, че имате големи мъчнотии. Но дерзайте, нека вярата ви да не се намалява. След всичко това ще дойдат Божиите благословения. Бъдете верни в малкото, Господ ще ви възнагради. Той знае всичките ви мъчнотии и скърби и не е от Онези, Който забравя. Дръжте крепостта, защото ще трябва да дадем голям отпор на лукавия, ще трябва да извършим наскоро своето главно сражение и Господ ще бъде с нас в тоя подвиг. Не бойте се, да възкръсне Духът ви, да се повдигне душата ви, да се уякчи надеждата ви. Аз не съм ви писал наскоро, но имам причини. Имам много спънки, препятствия. Трябва да нося голям товар. Аз желая вашето повдигане и усъвършенствуване от всичката си душа. И когато зная, че вие сте верни и непоколебими на призванието си, мен ме радва вашият подвиг. Имайте надежда, това ви казвам. И думите, които ви говоря, ще се проверят. Аз ще обичам пак да ви видя и мисля, че с Божията Воля ще се видим пак по уреченото време. Нужните неща за вашата програма ще ви се дадат. Бъдете готови. Това, което вам се отрежда от горе, приемайте го на радо сърце.

Ваш верен П. К. Дънов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...