Jump to content

5. СЛЪНЧЕВИТЕ СЪЩЕСТВА


Recommended Posts

5. СЛЪНЧЕВИТЕ СЪЩЕСТВА

Беше ранна пролет и бях се качила на Бивака на Витоша. Бях легнала между храстите към любимите ми скали на Бивака. По едно време съм задрямала без да се усетя. Виждам се заобиколена от някакви розови фигури, излъчващи светлина. Схващам ги, че са слънчеви фигури. Чувам се да казвам в просъница: "Та това са значи Слънчевите Същества, за които говори Учителят". Ставам и отивам при големия камък, където Учителят е поседнал, а около Него група от четири-пет ученика. Приближавам се и аз да послушам. Учителят говори: "Понякога от Невидимия свят взимат човека и го качват на слънцето, свързват го със слънцето и му показват понякога жителите на слънцето, чийто тела са от светлина. По този начин показват, че слънцето не е огнено тяло, а е живо, там има живот и слънчевите жители са онези, които даряват живот както на земята, така и на останалите планети". Учителят ме поглежда и се усмихва. Аз трепвам и мислено благодаря Нему за тази екскурзия до слънцето. А аз бях отишла на екскурзия на Витоша, а то се оказа, че от там ме препратиха на екскурзия до слънцето. Това можеше да се случи само при Учителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...