Jump to content

11. НЕОБИКНОВЕННИЯТ ГОВОР


Recommended Posts

11. НЕОБИКНОВЕНИЯТ ГОВОР

Беше лятна вечер на Изгрева. Късничко е. Аз съм на поляната и съм пълна със скръб и в безпътица в живота ми. Аз съм се затикала до една купа с окосена трева. В гърдите ми непрекъснато излиза едни вик за помощ: "Проговори ми, Учителю, проговори ми!" По едно време чувам стъпки по полянката. Надигам глава и виждам Учителят върви по пътеката и отива до скамейката до беседката. Сяда и мълчи. Как да се приближа до Него? Не смея. Не мърдам. След като чаках 2-3 минути, Учителят стана и си тръгна. Гледам към прозореца на стаята Му. Светлината угасна. Миг след това на небето над мен стана едно особено раздвижване на облаците. Те се раздалечиха и там се появи особено сияние. Разбрах, че след като Учителят ме чака, за да отида при Него и след като аз не отидох при Него от страх, то Той тръгна из небесните простори и замина натам, където Го очакваха други същества, които имаха нужда от Него. Тогава разбрах, че човек трябва да бъде готов не само да чуе външния говор на Учителя, но и да разбира вътрешния говор на Неговото изявяване тук на земята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...