Jump to content

8. Отравяне


Recommended Posts

8. ОТРАВЯНЕ

Аз бях сготвила спанак в бакърен тиган. Бях студентка и ми дойде на гости колежка също студентка. Ядохме с нея за обед, а останалото не го махнах от тигана, а го оставих там и вечерта го изядох. През нощта почувствах, че съм се отровила от тая храна. Повръщах черно и бях много зле. Сутринта болна отидох при Учителя на Изгрева. Бях почерняла цялата от окисления бакър. Аз живеех в града в наши роднини. Помня, занесох Му вестници и питка. Учителят се показа на вратата, взе ги, но аз не Му казах, че съм болна, тъй като не обичах да Го безпокоя. И тръгнах си, но още не бях излязла навън от двора до къщичката на Балтова,паднах, стана ми лошо и припаднах. Колко съм лежала не зная. След малко станах, огледах се и видях, че никой няма. Казах си, никой не ме видя като паднах и си отидох у дома. Повръщах още, но усетих, че състоянието ми се подобрява. Учителят, който виждаше всичко беше видял моето тежко отравяне и ми помогна със Своята силна мисъл, да оздравея. Макар, че аз не Му казах нищо за болестта си, Той беше разбрал моето тежко положение и ме спаси по невидим начин. Аз разбрах това по внезапното настъпило подобрение след мълчаливата ми среща с Него. Чак тогава аз разбрах с какви незнайни методи Учителят помагаше и спасяваше дори и от смърт. Той ме спаси от смъртта. Как стана всичко това не можах да разбера. Обикновено другите като отидат при Него, започвали да Му говорят: „Тъй Учителю, Тъй Учителю...“ Учителят казваше, че другите се въртели покрай панталона му. Те не са имали туй съзнание, да помислят пред Кого седят. Аз знаех, че стоя пред Господа.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...