Jump to content

11. ПРОРОЧЕСТВО ЗА СЛУГА НА ЦАРСКИЯ СИН


Recommended Posts

11. ПРОРОЧЕСТВО ЗА СЛУГА НА ЦАРСКИЯ СИН

През пролетта на същата 1920 г. един ден направих посещение на сес­тра Ана Динова на улица „Априлов" 15. У сестра Динова се беше формирало едно звено от 2-3 сестри, между които бе и сестра Райна Стефанова -шивачка. Те работеха и се хранеха на комунални начала. След мене пристиг­наха още 2 сестри на около 40-годишна възраст. Едната от тях почна да ме гледа в очите и от време на време кимаше с глава. Това продължи повече от 15-20 минути. Стана ми неудобно и се чудех накъде да гледам, за да избегна нейния поглед. Когато неволно погледнах към нея, тя продължаваше да ме гледа и да кима с глава. По едно време тя се обърна към сестра Динова и рече: „Анке, дай ми един лист и молив!" Сестра Динова й даде лист и молив и тя започна да чертае по листа и пак ме гледа и кима. Помислих си, да не би сега да е започнала да ме рисува? След няколко минути сестрата стана от стола си, приближи се до мене, подаде ми листчето, на което имаше начерта-ни някакви фигури - триъгълници и други и ми каза: „Братче, Духът ми каза да ти кажа - ти ще бъдеш назначен слуга при царския син. Той ще напълни тор­бата ти със скъпоценности, но ти не се интересувай от торбите на другите. Гледай и пази твоята торба!" После разбрах, че тази сестра била София Попова.

Взех листчето, чух и думите, които запомних и които бяха пророчество, което още същата година се изпълни. А листчето с чертежите нито разбрах, нито запомних.

По-надолу ще опиша моето назначение за слуга при „царския син", съгласно пророкуването на сестра София Попова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...