Jump to content

14. МОЛБА КЪМ УЧИТЕЛЯ


Recommended Posts

14. МОЛБА КЪМ УЧИТЕЛЯ

Една вечер след заминаването на Учителя отвъд, сестра Наталия Му се помолила много настоятелно: „Учителю, моля Ти се, повдигни два пръста крайчеца на завесата от другия свят, да видя какво има там." Още същата вечер Учителят й дава на сън следната картина: сестра Наталия застава на една линия, зад която всичко е постлано с черен сатен. А пред тази линия се е ширнала огромна красива зелена поляна с много красиви цветя. Топъл, слънчев ден, Учителят седнал сред тази красива поляна и всички братя и сестри, които вече са си заминали, са насядали около Него, весели и радостни. Наталия усеща, че е на границата на този и онзи свят, защото Буча Бехар, седнала до Учителя, като я видяла, извикала жизнерадостно: „Наталия, Наталия, Наталия" и с ръка я викала да отиде при тях, Обаче Наталия се обърнала назад, погледнала черния сатен, т.е. земята, на която се намира и се събудила. Като се събудила, си казала на ума: „Учителю, защо не ми даде някоя друга картина, защото е много красиво това, което видях." В този момент чула един глас, който й казал: „Ти нали искаше само два пръста от крайчеца на завесата да ти се открие?"
Един ден, пак след заминаването на Учителя, Наталия била много обезкуражена и обезсърчена от съдбата си. Започнала да плаче като дете и да нарежда: „Учителю, ти не ме обичаш, Ти не ме обичаш, щом не идваш в съня ми." Вечерта Учителят идва на сън при нея, но само до кръста й се явява и й казва: „Колко много пъти идвам при тебе, но ти не ме допускаш при себе си. Спуснала си огромна, черна бариера от обезсърдчението и обезкуражението си и аз не мога да ти се явя. Но сега дойдох, защото казваш, че не те обичам"
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...