Jump to content

18. Словото на Учителя и „Изгревът”


Recommended Posts

18. СЛОВОТО НА УЧИТЕЛЯ И „ИЗГРЕВЪТ”

Виж „Изгревът”, том 15, с. 945.

18.1. На с. 945, в самото начало има изявление на Буряна Пенкова. Аз не съм й внушавал какво да напише. Тя го е написала, както трябва.

18.2. На с. 945-946 е изявлението на Ефросина Ангелова- Пенкова и Вихър Пенков. Каквото са смятали - това са написали. Не съм внушавал какво да напишат!

18.3. На с. 946 са написани Приложения от 22 точки.

18.4. От с. 947-979 има Приложения, извадени на скенер с почерка и ръкописа на Борис Николов за доказателство на това, което съм написал в моя защита. И то срещу лъжата и подлостта на сестри Шкодреви, и за техните 3 престъпления към „Изгревът” и мен.

18.5. А сега идваме до най-важното!

А то е на с. 959-960, с почерка на Борис Николов - написва каквото трябва да се знае за „Свещени думи".

Същото виж и в „Изгревът”, том 3 от 1995 г. на с. 393-394, че това е документация към 115 страници.

18.6. Накрая, на с. 960 той написва, че ми ги предава на съхранение. Дата: 20.11.1977 г.

18.7. Аз организирах още от самото начало да се напишат тези „Свещени думи”. Без мен те щяха да се изгубят и да се променят от злосторниците.

Аз ги издадох в „Изгревът”, том 14.

Това аз го направих, а не враговете на „Изгревът”. Така стоят нещата. И то накрая. Амин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...