Jump to content

3.2. Пророческата сила


Recommended Posts

3.2. ПРОРОЧЕСКАТА СИЛА

И сега, кое е най-важното? - Най-важното е, че навсякъде където аз минавах ме оглеждаха подозрително, недоверчиво, но аз имах в себе си много голяма сила! Бяха се развили в мене някой ясновидски способности, бяха се разработили някой центрове в мозъка ми и бях много категоричен за някой неща. Където минавах, аз направо казвах някой неща и им пророкувах. Казвах им и им разглеждах някой лични проблеми, без те да ме питат. Всички стояха като препарирани пред мене! Имаше в мене една голяма пророческа сила! И което беше най-важното - всичко, което аз им казвах, беше верно! Гледаха ме, гледаха ме и не можеха да повярват, че такова нещо им се случва, и такъв човек е застанал пред тех! Имах ясновидски дар, имах ясновидски успех, имах пророчество! Тогава преминавах през такава фаза на развитие. Исках да проверя това, което преминаваше през мене дали е вярно, дали се осъществява, дали се реализира и дали накрая се сбъдва това, което казвах. Всичкото това нещо, впоследствие се оказваше, че е вярно. Вярно беше това, че това, което казвах беше вярно, това, което казвах, че ще се случи - се случваше. И това, което пророкувах в бъдещето - следващите 10-15 години, то всичко се сбъдна. И на онези хора, на които им бях казал, те го помнеха, знаеха. И когато чуеха името ми, припомняха си за техното оживление, с което ме посрещаха. И това нещо знаех и те знаеха, че никога нямаше да им се повтори! И то не се повтори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...