Jump to content

9.12. Последното желание на Мария


Recommended Posts

9.12. ПОСЛЕДНОТО ЖЕЛАНИЕ НА МАРИЯ

След няколко години след нейната кончина и смърт, видях Борис, че отново продължаваше да работи с материалите на Савка, и аз му казах последното желание на Мария. Той също си спомни за него. Казах му как съм взел тетрадката, и че тя е в мене. Той казва: „Донеси я." Казвам: „Аз ще ти я донеса, за да работиш и да изпълниме нейното желание. Онова, което е записала като мисли от Учителя да влезнат в V-тата част на Свещените думи на Учителя, които ти ще направиш. Но после тази тетрадка аз искам да дойде при мене." - „Да, ще дойде при тебе." И така, аз му казах официално какво беше желанието на Мария. Аз изпълних задълженията си.

Отидох и му занесох тази оранжева тетрадка, а той трябваше да изпълни своето задължение към Мария. Така после той включи някой цитати от тетрадката й, и тази тетрадка повече не дойде при мен. Отивам и казвам: „Искам оранжевата тетрадка." И пита: „Каква оранжева тетрадка?" - „Ами тази оранжева тетрадка, която аз ти я дадох и от която ти записа, извади, и сложи неща в V-ти отдел на Свещените думи." - „Няма такова нещо, няма такава тетрадка!" Е, какво ще кажете тогава? Така, че Борис не ми я даде. Той я скри, укри я и я предаде на други, само и само да не дойде при мене! А защо ли? Питайте го защо. Питам го: „Защо не я даваш? Ти си враг на Мария." Той мълчи. Като не може да отговори, и мълчи. Но за мен нещата беха ясни - в него влезнаха онези низши духове, които винаги го обсебваха и правеха всички бели и поразии след заминаването на Учителя. И те бяха, които взеха тази тетрадка и, която тетрадка изчезна от мен. Аз чаках 10 години след това за тази тетрадка, за да почна работа. Представяте ли си?! - От 1976 г., когато тя си замина до 1986 г. Накрая реших да почна да работя и без тази тетрадка. И ако се появи след време, тя ще ми бъде от полза, за да продължа и да приключа нейната работа. Друг едва ли би свършил някаква работа, понеже той нямаше изобщо представа от това, което аз съм работил с Мария Тодорова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...