Jump to content

14.14. Вързаният майстор Борис


Recommended Posts

14.14. ВЪРЗАНИЯТ МАЙСТОР БОРИС

И ето, Борис Николов беше вързан - бълнува, крещи, вика, но ние не му позволяваме да става. Така, че всичко онова, което беше станало с т.н. Братство от 1945 г. до 1970 г. - всичко, което ставаше и за целия провал, беше виновен, именно, този майстор Борис!

И тогава Мария Тодорова беше казала: „Навремето, когато бях при Учителя, всички ме мразеха и ме гонеха заради това, че аз съм близка до Учителя, и че Той ме приема, когато аз искам. Те ревнуваха и тази ревност те я превръщаха в омраза, и ме мразеха! След това Учителят Си замина, аз бях вече спътница и живеех с Борис Николов, и всички почваха да ме гонят заради Борис. Гонеха ме заради Борис. Защо ме гонеха? Искаха да ме ликвидират и аз, трябваше да си замина от този свят. А защо искаха да ме ликвидират? Ами, защото в момента Борис вземе едно решение пред тех, след една седмица той си променя решението. А те смятат, че аз съм тази, която е променила това решение! А фактически онзи, който е взел решението е майстор Борис! И като си замине Борис - майстор Борис, а си дойде истинския Борис, а аз го познавах, и му разказвах какво решение е взел онзи - майстор Борис. Той слушаше и казваше: „Ще го отменим!" И го отменяше - махаше с ръка и го отнемаше. И тогава знаеха, че аз съм виновна за всичко - че съм отменила предишното решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...