Jump to content

21.10. Най-голямата беля и най-голямото зло


Recommended Posts

21.10. НАЙ-ГОЛЯМАТА БЕЛЯ И НАЙ-ГОЛЯМОТО ЗЛО

И какво става по-нататък? Когато аз дойдох при Мария и започнахме да се разправяме, и да ми разказва целата тая история по записването на песните на Учителя, тя казваше така: „За човека, за който жертвах всичко в този си живот, този човек Борис, той ми направи най-голямата беля и най-голямото зло, което целия Изгрев да беше се събрал заедно срещу мен, не би ми направил! Заради Борис не можах да свърша добре работата си така, както трябва, и така както Учителят ми бе наредил да я свърша." А Учителят навремето извиква Мария, взел Песнарките на Кирил Икономов, хванал ги, подхвърлил ги на масата и казал: „Вземи, отиди и намери, и изправи грешките на Кирил!" Това е било нареждане на Учителя.

И тя казва: „Ако не беше ми казал Учителя, аз никога повече не бих се занимавала с тази работа!" След това минават времена, идват обиските, идва големия процес. Много от тези нотни текстове изчезват, няма ги. И изчезват двете тетрадки! - Изчезват двете тетрадки! А защо изчезват? Хайде отговорете си. Да ги няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...