Jump to content

6.13. Спиране на работата по Лиляна Табакова


Recommended Posts

6.13. СПИРАНЕ НА РАБОТАТА ПО ЛИЛЯНА ТАБАКОВА

Така че към 2003 г. аз вече предадох материала на Ефросина, за да го обработва, за да може ние да го издадеме. Обаче, материала не е пълнен. Между другото аз имах и друг материал, който трябваше да обработвам и друг материал от нейната документация, която трябваше 3—4 месеца да обработвам и още 3—4 месеца да се въвежда. Значи това означаваше още половин-една година работа с допълнителен неин материал. И понеже аз вече движех другите томове от „Изгревът", и този материал остана при Вихър Пенков и Ефросина години наред, ама години наред. Колко години наред? Ами 10 години. Защо? Ами ето сега над 10 години стоя този материал, ето този материал аз успях да си го прибера сега през месец януари 2007 г. Значи той стоя над 10 години при тях. Защо? Ами той стои блокиран, тя отначало работи няколко месеца и той беше спрян от мене, беше спрян от обстоятелствата. Не ми предаваха материала и аз спрях всичко, и казах: „Докато не ми се предаде материала - ще стои!" Това, което аз съм направил е напълно достатъчно, едно следващо поколение да продължи.

Така че разиграваниците с Деляна преминаха. След това материалът стоя десетина години при Вихър Пенков и Ефросина. Стои и чака своето време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...