Jump to content

Практиката ми в детската градина


Recommended Posts

https://petardanov.com/files/file/1480-%7B?%7D/

МИЛКА ПЕРИКЛИЕВА

ПРАКТИКАТА МИ

В

ДЕТСКАТА ГРАДИНА

(ВТОРО ПРЕРАБОТЕНО ИЗДАНИЕ)

* * *

СОФИЯ * 1946

Печатница „Житно зърно“ – Изгрев, София XIII

* * *

Изказвам благодарност към всички автори, които ми позволиха да приложа техни стихотворения, приказки, песни, игри и гатанки.

Приказките без подпис са от съставителката на книгата. Всичко оставало — песни, игри и гатанки поместени без автор са подбрани и предпочетени в практиката ми, като добър материал, без да е бил известен техния автор. От всички непознати автори искам извинение, че са оставени творбите им без подпис.

Материалът и в трите отдела е съкратен до възможния предел, с оглед на техническите възможности, с които се разполага в момента.

Както теорията, така практиката и материалите не са достатъчни, но все пак, биха оправдали изданието, ако малко помогнат на колежките и ги поощрят към по-вдъхновена творческа дейност.

АВТОРКАТА

* * *

КНИГАТА „ПРАКТИКАТА МИ В ДЕТСКАТА ГРАДИНА" ОТ МИЛКА ПЕРИКЛИЕВА ВТОРО ПРЕРАБОТЕНО ИЗДАНИЕ ИЗЛЕЗЕ ПРЕЗ МЕСЕЦ ЮЛИ 1946 ГОДИНА В СОФИЯ. ОТПЕЧАТА CЕ. В ТРИ ХИЛЯДИ И ПЕТСТОТИН ЕКЗЕМПЛЯРА II ПЕЧАТНИЦА „ЖИТНО ЗЪРНО" — СОФИЯ

ОТ СЪЩИЯ АВТОР:

1. 36 МУЗИКАЛНИ ИГРИ — изчерпана.

2. ИГРИ С ПЕСНИ — изчерпана.

БИБЛИОТЕКА „ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ЗАБАВИ":

3. ЦАРИЦА ЕСЕН, ДЯДО МРАЗ И ПЪРВА ПРОЛЕТ — пиески 50 лв.

4. ВОЛНИ ПТИЧКИ — игри и балети — 50 лв.

КНИГИТЕ СЕ ДОСТАВЯТ ОТ ВСЯКА КНИЖАРНИЦА ИЛИ ОТ АВТОРА: МИЛКА ПЕРИКЛИЕВА, ул. ПАТР. ЕВТИМЙ, 14, СОФИЯ, ЧЕКОВА СМЕТКА 6647

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...