Jump to content

ТЪЛКУВАНЕ НА ДВИЖЕНИЯТА


Recommended Posts

ТЪЛКУВАНЕ НА ДВИЖЕНИЯТА

Всяко движение съзнателно или несъзнателно, определя xapaктeра на човека. 147-90

Всяко движение отговаря на мислите и чувствата, които занимават човека в дадения случай. 74-107

Всяко движение на човека се обуславя от една вътрешна съзнателна или несъзнателна мисъл. 74-30

Изобщо, всички движения човек са свързани с неговия вътрешен живот. 74-107

Когато издигате ръцете над главата си, това значи, че искате да растете към Бога. Този закон означава. „Аз съм готов да възприема Божествения зародиш и да обработя мисълта, която ми даваш, Татко, с всичкия си ум с всичкото си сърце и с всичката си воля и ще й дам всички условия за развитие. Подир това съединете ръцете си горе, като триъгълник, което значи, че всички мисли, желания и действия ще бъдат извършени в хармония и съзнателно. Като разтваряте широко ръцете си то значи, че иcкaтe да възприемете, а като ги съберете, свиете, това показва, че искате да извършите съзнателно всичко, що сте възприели. Като опишете с ръката си един кръг, това значи, че ще свържете опашката и главата, ще напуснете алчността и с всички сили, които са вложени във вас, ще служите на Бога. 116-32

Не е лесно да се движиш в света. Които те види, ще ти из прати една лоша мисъл. Ако си вярваш, ще те нарече лицемер, ще кажат, че разваляш хората, че внасяш политически смут между народа. 70-89

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...