Jump to content

ЗАЩО СЪМ БОГ


Recommended Posts

 ЗАЩО СЪМ БОГ

АЗ СЪМ БОГ ПРИЗОВАН ПО ИМЕ ОТ ВАС!!!

АЗ БЕЗ ВАС НЕ СЪМ И ВИЕ БЕЗ МЕНЕ НЕ СТЕ.

АЗ ГРАВИТИРАМ ВЪВ ВАС И ВИЕ В МЕН

АЗ ВИ ЗАРЕЖДАМ С ЛЮБОВ, А

ВИЕ Я ПРЕВРЪЩАТЕ В ЖЕЛАНИЯ.

МОЖЕ БИ ПРОГРАМАТА ВИ СЕ Е ПРОМЕНИЛА!

ЗАТОВА ОЧАКВАЙТЕ ПРЕЧИСТВАНЕ НА ВСИЧКО.

От 8000 г. насам грешките ви все в Програмите са, но така ще се оправят. Не сте доусъвършенствувани на земята в материята - някой май не си е свършил работата още...

Основната човешка грешка е срещу Моята ЛЮБОВ -използувате я за неща лични, себични, ваши и изобщо не се съобразявате с това, което дал съм ви и имате. Кой не си е свършил работата!

АЗ ВЪВ ВАС ВЪЗРАСТВАМ САМО КАТО МИСЛИТЕ ЗА МЕН!!! !!! !!!

МИСЛЕТЕ: БОГ Е НАШ, защото енергията Му е наша и ние сме Божии, защото енергията ни е негова. В БОГ Е ЕНЕРГИЯТА ОТ ВСИЧКИ ХОРА!!!, и завършете: НА СЛОВОТО БОЖИЕ ДАВАМ ОТВЕТ - В ДНИТЕ СЕГАШНИ С ЧОВЕШКИ ОБЕТ: ДА МИСЛЯ...

КАКВО И ДА ПРАВИТЕ, ТЪРСЕТЕ ВРЪЗКА С МЕН И СЕ РАДВАЙТЕ НА ВСИЧКО. Всички хора могат да ви забравят, но АЗ никога.

Бог не искай да познаваш, а вяра и любов в себе си към Него ИМАЙ! и ще ти се случи. В началото това не е възможно по Две Причини:

- ЗА ДА ВИДИШ БОГ ТРЯБВА ДА ГО ОГРАНИЧИШ.

- ЗА ДА ВИДИШ БОГ ТРЯБВА ДА ГО УМАЛИШ.

Друга човешка слабост е да бърка и смесва Любовта Ми с чувствата и Мисълта - с проявите...

Моята Сила е ваша, а Моята Слава е ваша чест...

Не вървете нагоре, а напред, защото отгоре лесно ще ви свалят, а напред трябва да ви настигнат!!! Човек получава винаги това, което дава, което дал е...

Останалите слаби (като основни) места в човека, допуснал ги сам са:

- Грешно ви е възприятието и от там и делата

- Предаденото от Мен не възприемате правилно и вярно.

- Грешно тълкувате Нещата Ми и грешно ги правите.

Съветът Ми е: Не запаметявайте информация, която

ви привлича, а Я АНАЛИЗИРАЙТЕ, ОСМИСЛЕТЕ и ПРЕРАБОТЕТЕ, за да я ОСЪЗНАЕТЕ, т. е. трансформирайте я и нагодете към собствените си разбирания, за да се ползувате...

И НАЙ-ВАЖНОТО: АКО ДЕНЯТ Е ДОБЪР ПАЗЕТЕ ДОБРОТО. АКО ДЕНЯТ Е ЛОШ МИСЛЕТЕ ДОБРОТО!!! !!! !!!

ЗНАЙТЕ: Безграничното изпълва абсолютно всичко. Човек не може нито да го ограничи, нито да го намали. Само Аз това мога - да реша в нещо миниатюрно да се изразя. Вярвайте Ми и Ме обичайте и случи ли ви се МЪЛЧЕТЕ, на никого нито дума!!! Как изглеждам не е важно, единствено важна сега е твоята любов!!!

Не наранявайте ничие сърце, за да не страда вашето чрез лошото ви мислене - тази е Причината да страдате от сърцата си.

ПОДНЕСЕТЕ МИ СЛАВАТА И ЩЕ ПРИЕМЕТЕ ПЪРВОТО ПРИЧАСТИЕ.

Вашата мисъл поражда и отваря МОЯТА ЕНЕРГИЯ ЗА ВАС...

УМЪТ И СЪРЦЕТО ХРАНЕТЕ С МИСЪЛ И ЛЮБОВ: една година е срока, ако се концентрирате.

Аз живея във всички живи същества и само чрез закона на ЖЕРТВАТА позволявам на едни да се жертвуват за други.

БЕИНСА ДУНО: Овцата можеш да ядеш само, ако придобил си нейните кротост, смирение и овчедушие едновременно. Започнеш ли да изглеждаш като овца, овче можеш да ядеш, както се ядете вие помежду си сега. Сега си спомнете за всички, които свинско ядат! Човек този закон най - го спазва: всеки всеки изяжда, защото си приличате. Човек човека може да изяде, само ако му се помоли и той се съгласи - НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ЯДЕ ОТ БОГА БЕЗ РАЗРЕШЕНИЕ ОТ "НЕГОВИЯТ СОБСТВЕНИК"! Затова понякога е добре да не ви обичат - ЩЕ БЪДЕТЕ ЖИВИ! ОБИЧАЩИЯТ ЯДЕ: човешката любов замотава, обърква, приспива, замайва, погубва и подлудява - от корист.

БОГ: Има Една Жива Реалност, Една Жива Стойност, Едно Зримо Съществувание на Нещо, с което всеки може да замени собственото си значение за Бог - ТОВА Е ЖИТОТО - свещения хляб за твоето верую - такъв Бог е достатъчен, щом Бог искаш!!!

ХРИСТОС: Аз съм живият хляб слязъл от небето!".

Чий е проблемът, че АЗ Съм МОЩ поради Любовта Си и всички ме познават и приемат като ЛЮБЯЩИЯТ БОГ, а ти очи нямаш това да видиш или не желаеш, но иначе свои желания имаш колкото щеш. Никъде ли място едно за Мен не намери... Подготвил съм те за Висша Дейност Горе, а не Учител или ученик да бъдеш. Много повече е онова, което за теб съм отредил. Три неща спазвай, за да ти се случи: Нямай гняв, бъди тих и раздавай любовта каквато сега имаш. Така всичко ще преодолееш, постигнеш и осъзнаеш и това е всичко!!!

БЕИНСА ДУНО: Човечеството е избрано от Бога, а не отделен народ и всички заедно ще изпълняават Божията Воля.

Бог: ЩЕ СЕ ВСЕЛЯ МЕЖДУ ХОРАТА, АЗ ЩЕ ИМ БЪДА БОГ, А ТЕ ЩЕ МИ БЪДАТ НАРОД!!! !!! !!!

ЛЮБОВ + СЛОВО = ИДЕЯ

СЛОВО + ЛЮБОВ = СЪЗИДАНИЕ

ЛЮБОВ + СВОБОДА = СИЛА

  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...