Jump to content

78. Аделина Пати


Recommended Posts

78. АДЕЛИНА ПАТИ

В.К.: Да, сега вече е ясно. Сега, тука Учителят споменава, че една известна, голяма певица от миналото влиза в тебе и пее чрез тебе. Това е Аделина Пати.

Л.Т.: Това милиони пъти ми Го повтаряше. А аз Го питах, може ли да ми кажете името й. А Той каза: „По-добре да не го знаеш сега.” А накрая вече ми каза, че е Аделина Пати.

В.К.: Защо Той отначало не поиска да Ви каже - да не Ви смути? Какви са мотивите Му?

Л.Т.: Ама аз не обичам да човъркам Учителя. Той никак не обича да го човъркат. Всички, които Го питат „Защо?” и се съмняват, Той ги пращаше в най-затънтените села да преподават като селски учителки и да газят дълбока селска кал, и кучета селски да ги гонят и лаят.

В.К.: Това не го знаех.

Л.Т.: Учителят не обича да Го питаш.

В.К.: Това много ми харесва: за селските учителки и за селските кучета.

Л.Т.: Да приемаш, без да се съмняваш, като попивка, като попивателна хартия, сложена върху мастило, без да човъркаш и да питаш. Щом човъркаш и питаш, ти се съмняваш.

В.К.: Да, слушал съм, отиват да го питат, ама държат на собственото си мнение.

Л.Т.: Никога не съм Го питала, никога. Приемам и благодаря. Казвал ми е даже противоречиви работи да върша - аз не питам. Мен брат Христов ме предупреди: Искаш ли Учителят много да те обича, няма да Го питаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...