Jump to content

121. Новораждане


Recommended Posts

121. НОВОРАЖДАНЕ

В.К.: Какво казвате?

Л.Т.: Аз понякога плачех пред брат Христов и казвах: Как не съм Го познала по-рано Учителя! Колко съжалявам, че не съм Го познавала, щях да си спестя много страдания. А той казвал на Учителя моите думи.

В.К.: Да.

Л.Т.: „И плаче, казвал брат Христов, плаче, Учителю.”

А Учителят казал: „Аз ще й направя - на него казал, туй не го пиша тука - един ритуал върху главата й и ще се роди наново, и ще забрави какво е било преди да ме срещне.”

И Той ми го направи този ритуал, само брат Христов знай. И по-нататък ще срещнете, когато аз Му намеквам, че някои искат да ме критикуват преди да срещна Учителя, да ми напомнят някои неща, а Той ми каза, тука го има писано: „Ти, рекох, ще им кажеш: Това, което Вие говорите, не се отнася за мене - за друго някое лице, защото аз съм новородена.” Аз съм НОВОРОДЕНА.

В.К.: Аз това нещо го срещнах. Значи това означава.

Л.Т.: Има го тука.

В.К.: И какво излиза? Значи Учителят прави един ритуал, за да те новороди. А какъв е ритуалът?

Л.Т.: Ама няма да го кажа какъв е.

В.К.: Е, няма, ние не го искаме. Той прави, Той прави някаква магическа операция в Невидимия свят.

Л.Т.: Аз престанах тогава да плача.

И друго, Той ме попита: „Искай! Искай! Искай нещо, ще ти се даде!” Аз Му казах: „Понеже сцената е напоена с такива вибрации, че ти предава един тремол, един страх преди да излезеш - дали ще можеш да изкараш, да ме освободите от този страх.“

И Той ме освободи. Аз бях най-нахалният артист на сцената. Не само че себе си владеех, ами и всичките певци около мене. Понеже излизах с големи тоалети - отдолу тука ми слагаха тука от желязо направено, като кошница. И отгоре като дойде и полата, заемам голямо пространство на сцената, като рококо излиза. И понеже роклята е дълга отдолу и моят партньор като че ли е глътнал бастун, вдървен просто от страх и не може - подават му, а той като дърво гледа. Аз го ритах отдолу, под роклята го ритах или го бутам, да се събуди и да почне.

Много бях свободна на сцената. Но Учителят го направи. Много.

В.К.: Вие сте казали, че имате три имена. На физическото поле, другото кое?

Л.Т.: На физическото се знае.

В.К.: Цветана.

Л.Т.: Михаела в духовния свят и Амрихаела в Божествения свят.

Имам ги записани отстрани на моите ноти като свиря. Учителят ми ги даде. Това са мои животи, аз съм живяла.

В.К.: Аз съм срещал от Учителя, ученикът има три имена.

Едното е Аверуни, другото е Амриха, третото е Ил Рах. Това са три степени на съзнание. И в зависимост от това от кое поле си, такова име ти дават.

Л.Т.:Да.

В.К.: Аз съм го срещал. Да. Те са три степени на посвещение.

Л.Т.: Сестра Мария беше много духовна също, много.

В.К.: Аз знам коя степен е. Учителя, лично съм виждал почерка на Учителя.

Л.Т.: Много я уважавам да знаете, много.

В.К.: Така. Вие сега имахте усещането, че тука, при Вашата работа, присъстват и други.

Л.Т.: О-о-о-о-о-о-о, нашите черупки на очите не виждат, но духовните очи всичко виждат. Трябва да паднат тия черупки. Да, разбира се. Не ще и съмнение.

В.К.: Да, трябва да помагат, за да свършим тази работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...