Jump to content

215. Махат Чухан и Михаил Иванов


Recommended Posts

215. МАХАТ ЧУХАН И МИХАИЛ ИВАНОВ

В.К.: Това е музикален материал. Сега аз искам да извадите онази книга за Сидет.

Л. Т: А, да я дам.

В.К.: За да може да я разгледаме.

Л.Т: Ще Ви я дам.

В.К.: Искам да я видя.

Л.Т: Нямам хубав френско-български речник. Трябва да имам и речник, за да преведа.

В.К.: Ти имаш друга работа сега.

Л.Т.: Ето Го Учителя.

В.К.: Какво представлява тази книга?

Л.Т: Вижте сега, Махат Чухан...

В.К.: Първо, тази книга се казва „Вехат”.

Л.Т: „Висак”.

В.К.: Тази е от 1947 година. Откъде Вие купихте тази книга? Кой Ви я даде?

Л.Т: В книжата на брат Христо я намерих.

В.К.: А-а, да.

Л.Т.: Ето го Махат Чухан. А той, виж какво се пише за него: че е амбасадьор на...

В.К.: Шеф на Агарта.

Л.Т.: На Агарта. А за Агарта аз го имам материала, навита на фишек, тепърва ще я пиша. Агарта - Понтифите там управляват. Агарта се намира по лицето на земното кълбо, на тайно място. Той е шеф на Агарта. Този Махат Чухан слезе, изпратен от Тибет в Париж, в школата на Михаил Иванов и му даде голям изпит. Той разполагаше с техните костюми. Има го, целия съдебен процес на Михаил го имам на френски. Само че е в сандъците затрупан.

Той се явява, Махат Чухан, в костюм специален, какъвто там обличат: тука - със златна гривна; тука - втора златна гривна; на краката -златни гривни, бос. И сяда на турски, там го имам фотографиран. А Михаил излиза със заглавие „Заместник на Христа”. Той стана причина, та му гъде-личкаше под езика. И като се тури като „заместник на Христа”, го осъдиха четири години за това, че пипал момичетата. Самите майки излязоха да докажат в съда. Сега, ето го, казах Ви. Ето го и Михаил, а ето Го Учителя Дънов.

А за Учителя казва, че е Учител на Светлото Бяло братство, а за Михаил - че е Негов ученик.

В.К.: Пише: ,,Le Maitre Peter Deunov”.

Л.Т: А, то много ясно. Ето го Михаил.

В.К.: Какво пише?

Л.Т: Значи като негов пръв ученик го представя. А тука има и други снимки.

В.К. .Да.

Л.Т: В Тибет как работят. Ето например в началото. Ето тука, тука има други снимки. Сега вижте забележките червени. Аз съм го изяла с кориците. Това са мои забележки.

Те от Агарта казват, че те управляват цялото земно кълбо, защото няма по-чисто място от тяхното. Там не е извършвано никакво убийство. Те са вегетарианци. Те даже с чорапи не влизат - боси влизат, когато се молят.

И нямат така коса като Вас, ами всичко това го избръсват, главата е гола. Ето, много аскетичен, ето ги на, вижте.

В.К: Да.

Л.Т: Аз като Тибет и в света, както Махат Чухан, пратиха, но Махат Чухан си свърши работата. Той слезе, за да тури Михаил в затвора. Той затова слезе.

В.К.: Ако не беше го сложил в затвора, как щяха да се развият нещата? Защото има една беседа на Учителя, за Учителите: „Онзи - казва, - който слага злато на ръцете, на пръстите си и така нататък, той - казва, - е от Черната ложа, Учител на Черната ложа”. Да. Но самият факт, че той е облечен като черен маг...

Л.Т: Две снимки.

В.К.: Облечен със злато и гривни - това означава, че той е представител на другата Ложа.

Л.Т.: Ето, те са будисти.

В.К.: Будисти, да, виждам аз тази книга. Сега, тука е дадено портрета на Учителя.

Л.Т.: Всеки случай Учителят е на голяма висота тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...