Jump to content

306. Наряди и писма


Recommended Posts

306. НАРЯДИ И ПИСМА

В.К.: Сега, Вие ми показахте по-рано, че имате един наряд от Учителя, собственоръчно писано от Учителя. Искам да го преснемем.

Л.Т: Е, не мога да се сетя сега, трябва да търся, да видя.

В.К.: Вие имате ли други стари наряди?

Л.Т.: За какво наряд?

В.К.: Наряд от Търновските събори, мисля че и по-късно, Той лично го е писал. Вие го четохте и ми го показвахте. Почерк на Учителя.

Л.Т: Почеркът на Учителя.

В.К.: Това е като наряд.

Л.Т: Ами...

В.К.: Наряд за дни от седмицата и т.н. Вие имате ли някои писма от Учителя? Освен до Михаил?

Л.Т: Имам подписи, да.

В.К.: Вие имате ли доста писма на Учителя до брат Кръстю, до брат Христо?

Л.Т: Не.

В.К.: Само тези, които са поставени тук?

Л.Т: Да.

В.К.: Други писма нямате?

Л.Т: Да.

В.К.: Нямате.

Л.Т.: Сега, ако може да се намери един тънък найлон. Искам да пъхна снимките, в които съм заснета в Операта в роли, защото тъй ще се похабят. Да не бъдат в контакт с въздуха, защото или стъкло ми трябва, щото то беше рамка, но сега я нямам, или стъкло да залепя тая големина, за да се запазят снимките, щото втори снимки нямам.

В.К.: Да. Аз ще проверя дали имам рамки и стъкла. Вие рамка нямате?

Л.Т.: Сега нямам, а трябва да се запазят.

В.К.: Трябва, трябва. Аз ще потърся някаква рамка със стъкло, ще донеса и направо ще ги сложим.

Л.Т: Ама виждаш ли големината каква е?

В.К.: Виждам добре.

Л.Т.: Доста големичка трябва да бъде.

В.К.: Ще донеса такива рамки със стъкла.

Л.Т: Прощавайте много, ама искам да ги запазя, нали?

В.К.: Аз също искам да се запазят, разбира се. Аз също искам да се запазят. Сега, Вие какъв материал имате още от брат Христо? Освен неговите писма, кореспонденции и други неща.

Л.Т: Много имам, но не мога така точно да Ви ги цитирам. Много имам. Много. Имам освен кореспонденция, обща работа - изскачат, изскачат като някакъв извор. Търся едно - намирам друго. Така.

В.К.: Аз искам, имам изискване и си представям молбата пред Вас, нали? Аз искам. Дали ще стане, това вече Вие решавате и той, Христо, решава отгоре. Аз искам тези неща от брат Христо полека, полека да ми ги предадете всички, да ги опаковаме и да ги приберем. Аз искам, нали?

Л.Т.: Постепенно ще стане, не може изведнъж.

В.К.: Разбирам, че не може отведнъж, разбирам и знам защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...