Jump to content

312. Хиромантия


Recommended Posts

312. ХИРОМАНТИЯ

В.К.: Това е много голям труд, много голям материал.

Л.Т: Ами аз непрекъснато съм в работа, непрекъснато. Всяка неделя тука се чете беседа. Щом има нещо за буква, нахвърлям се веднага и снасям. И вижте колко материал имам. И това е само от Учителя.

Аз така направих изчисление, най-напред се упражнявах на Наполеон Бонапарт и моето изчисление е най-вярно, много хубаво.

В.К.: Да.

Л.Т.: Защо завършва той заточен в Света Елена? Да!

Въпреки че на двете си ръце той има сатурнова линия, която влиза в средния пръст чак до другата фаланга.

А сатурновата линия влезе ли в сатурновия пръст, това значи заточение. Това го казва Учителят. Защото имам друга тетрадка, хиромантия.

Учителят започва така: „И тръгна един мъдрец да търси мъдростта на вековете, и обиколи цялото земно кълбо, и никъде не намери тая мъдрост. И тогава той срещна един мъдрец с голяма брада и му каза: „Къде си тръгнал?” - „Тръгнал съм да търся мъдростта.” - „Ами тя - каза - е написана на двете ти ръце, мъдростта. Ето я тука на ръцете ти.”

Ами тя, каза, е написана на двете ти ръце, мъдростта. „Ето я тука, къде си тръгнал да я търсиш!” Така почвам.

Имам отделно какво говори палецът на ръката ти, имам какво говори Юпитер, Сатурн, Слънцето, Меркурий и всичките полета и възглавнички под всеки пръст (Под всеки пръст има възглавничка), а това са извори на, творчески извори под всеки пръст. Ако ги няма тия възглавнички, ти не си творчески дух. И вътре има главните линии.

Например мойта Марина, снощната, когато идваше да учи по Школата на Учителя, тя ми донесе един вестник (Аз още го пазя) на руски и ми го преведе, и пише: „Une personne (едно лице), младо момиче, без животна линия родено” - на двете ръце няма животна линия.

И какво се оказа - най-голямата лека жена в Русия, с най-висшите мъже ходи, се отдава на всички мъже. И я намерили под един мост като захвърлено бебе, и така я отглеждат. И най-безсрамно й правят интервю, и най-безсрамно тя отговаря.

Аз го имам вестника. Значи липсва ли някоя линия от ръката, то е фатално нещо. А тя се ражда без тази животна линия.

В.К.: Колко страници е този материал за хиромантия, който Вие имате?

Л.Т: Аз работя още върху него. Той е сега по-малък от този, но аз го трупам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този материал написан ли е вече от Л.Т или сега се пише ? Ако го е написал, ще може ли да бъде публикуван за Хиромантията ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Жаклиер! :)

Л. Т. е Лилиана (Лиляна) Табакова (1913(06?) - 1995 г.). Изгревът - т.34 е посветен изцяло на нея. Този том е издаден след заминаването от физическия свят на д-р Вергилий Кръстев (В. К.),  авторът на поредицата "Изгревът". Втората част в този том е изцяло по магнетофонни записи, които са правени от д-р Кръстев през 1991 г. с Лиляна Табакова в нейния дом. В т. 34 няма коментари от автора и не е ясно за съдбата на материалите които е притежавала Табакова. Но за тези неща може да се прочете в Изгревът - т. 31, където д-р Кръстев дава обяснение защо някои материали и снимки не са били предоставени или са били взети обратно от Табакова. Ако се интересувате, може да прочетете:

5.4. Цветана (Лилиана) Табакова ни очаква цели 24 години!. Вергилий Кръстев за работата си с Цветана (Лилиана) Табакова

6. Архивът на Цветана (Лилиана) Табакова. 6.1. Етапите на работата с Лилиана Табакова

6.2. Предаване на нейните спомени на 141 страници за работа

6.3. Записите от 40 часа в 10 ролки по 4 писти

6.4. Списъци по теми. Теми от Учителя. За музиката на Учителя.

6.5. Материалите се открадват. Работа по теми от Словото на Учителя

6.6. Кои бяха рушителите

6.7. Писмо за връщане на материалите получени от нея за работа

6.8. Връщане на материалите обратно. Приемо-предавателен протокол

6.9. Получаване на пълномощно за печат

6.10. Защо не ми предадоха тетрадката с нейните записи с песните на Учителя

6.11. Работата ми с магнетофонните записи от 40 часа

6.12. Въвежда материала на компютър и голямото разиграване

6.13. Спиране на работата по Лиляна Табакова

6.14. Голямото разиграване продължава

6.15. Получавам част от архива на Лиляна без опис

6.16. Материалите на Кръстю Христов

6.17. Какво остана от архива на Лиляна Табакова

6.18. Защо не ми предадоха архива на Лиляна Табакова

6.19. Наводнение на кашоните с архива на Лиляна Табакова

6.20. Кашона с ролките със записите на Лиляна

6.21. Как работих по това време в Бърза помощ

6.22. Къде остана тетрадката на Лиляна Табакова с песните на Учителя

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...