Jump to content

11.10.06.1961 г., Дарджелинг


Recommended Posts

11. 10.06.1961 г., Дарджелинг

„Моя мила Весела,

Благодаря ви много за вашето сладко писмо и са картичките. Много любезно от ваша страна, че ми ги изпратихте. Моите изпити привършиха около 30 май. След това аз отидох вкъщи за ваканцията. Ние имахме пет дни и аз съм пансионерка в училище, макар че аз живея в Дарджилинг. Но Вие можете да изпратите писмата ми на моя домашен адрес, както правихте досега. Моите родители и братовчеди идват да ме посещават всяка неделя. Това е моята последна година в училище. Сега в края на тази година аз ще трябва да положа изпити, от което зависи какво съм постигнала и тогава ще получа свидетелство. След училище аз ще трябва да постъпя в колеж в Делхи. Моята сестра има бебе - момченце. Кръстиха го Санан Монгехук, той е така сладък както баща си. Една от моите братовчедки, която е по-възрастна от мене се сгоди. Нейното име е Дана. Моя баща скоро ще замине за Непал. Аз бих желала да отида с него, обаче трябва да уча. Една от моите съкласнички е втората принцеса на Непал. На10 май ние имахме едно специално упражнение, показно упражнение в едно от училищата. След това гледахме филмът Бен Хур. Той беше много хубав филм. Всички ние го харесахме много. И толкова за днеска. Поздрави, ваша искрена Нима."

Това е последното писмо и аз писах отново. След това нещо стана, загубиха ли се писмата, какво, вече никаква вест не получих от тях. Сега чета моето последно писмо, което съм писала и вече не съм получила нищо повече. Нещо стана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...