Jump to content
Sheny Idaet

4. СПИСЪК НА РЪКОВОДИТЕЛИТЕ НА КЛОНОВЕТЕ НА БРАТСТВАТА В СТРАНАТА КЪМ 1949 ГОДИНА.

Recommended Posts

4. СПИСЪК НА РЪКОВОДИТЕЛИТЕ НА КЛОНОВЕТЕ НА БРАТСТВАТА В СТРАНАТА КЪМ 1949 ГОДИНА.

 

1. Велко Милев Петрушев, техник ул. „Оборище" 6 Варна

 

2. Никола Василев Ватев, пенсионер „Свирчовица" Русе

 

3. Йордан Калчев Новаков, пом. ръков. ул. „Толбухин" 121 Русе

 

4. Петър Филипов Николов, пом. ръков. ул. „Толбухин" 19 Русе

 

5. Стамат Тодоров Михайлов, земед., лозарул. „Дим. Иванов" 186 Търново

 

6. Стефан Лазаров Тошев, пенсионер ул. „св. Троица" 3 Севлиево

 

7. Каню Великов Христов, кожухар ул. „Св. Спас" 50 Ямбол

 

8. Георги Маринов Петров, златар Нова Загора

 

9. Тодор Чернев Йорданов, земед., лозар Кортен Новозагорско

 

10. Панайот Желязков Ковачев, пенсионер ул. „Цар. Калоян" 79 Ст. Загора

 

11. Петър Николов Камбуров, пенсионер ул. „Търново"17 Казанлък

 

12. Желю Танев Николов, пенсионер с. Козаре Карнобатско

 

13. Ангел Тотев Минков, земеделец с. Белчево Старозагорско

 

14. Таню Делчев Терзиев, земеделец с. Богомилово, Старозагорско

 

15. Ганчо Кънчев Георгиев, земеделец с. Кирилово, Старагозарско

 

16. Михаил Стоицев, зъболекар ул. „Болярска" 16 Пловдив

 

17. Морфа Величкова Точкова, домакиня с. Костнево Пловдивско

 

18. Желю Матев, земеделец с. Елхово Старозагорско

 

19. Ради Кънев Петков, земеделец с. Пет могили Старозагорско

 

20. Иван Желязков Калканджиев, фотограф ул. „Сините камъни" N20 Сливен

 

21. Гергина Стефанова Жекова, домакиня ул. „Добри Войников" 10 Шумен

 

22. Мирчо Георгиев Филипов, търговец ул. „Връх Китка" 16 Петрич

 

23. Христо Петров Къратлиев, земеделец с. Любимец Свиленградско

 

24. Недялка Василева Андреева ул. „Патели" 2 Хасково

 

25. Димитър Пенчев Станев, обущар ул. „Станев" 12 Троян

 

26. Геран Вълков с. Липница Оряховско

 

27. Христо Иванов Тиквеников с.Градец Котленско

 

28. Георги Стоянов Пейковски, шивач с. Искрен Котленско

 

29. Рашо Ралев Болашиков с. Мъглиш Казанлъшко

 

30. Руси Иванов Караиванов, билетопродавач спирка Ветрен Казанлъшко

 

31. Йордан Славов Шопов, земеделец с. Имренчево Преславско

 

32. Йордан Данев Василев, земеделец с. Драгоево Преславско

 

33. Илия Цонев Стефанов, земеделец с. В. Левски Търговищко

 

34. Васил Стефанов Харизанов, електротехник ул. „Аспарух" 55 Търговище

 

35. Георги Велчев Куртев, фелдшер Айтос

 

36. Иван Георгиев Манев с. Булчино Айтоско

 

37. Сава Златев Грозев, земеделец с. Българево Айтоско

 

38. Димитър Н. Киряков, земеделец с. Бросово Айтоско

 

39. Михаил Краев ул. „Опълченска" 13 гр. Оряхово

 

40. Иван П. Бойчев ул. „Тоблухин" 136 Бургас

 

41. Кругер Дерлипански с. Враня стена Радомирско

 

42. Димитър Тенев Димитров, земеделец с. Лесково Айтоско

 

43. Димо Иванов Джеджев, земеделец с. Тополица Айтоско

 

44. Филип Илиев Чернев, земеделец с. Баня Бургаско

 

45. Илия Чернев Калушев с. Изворище Бургаско

 

46. Вълю Ненев Вълев, земеделец с. Рудник Бургаско

 

47. Васил Киров Долапчиев с. Каблешково Поморийско

 

48. Слави Тодоров Стоянов, земеделец с. Габерово Поморийско

 

49. Петър Чернев Славов, шивач с. Оризаре Поморийско

 

50. Михаил Вълков Михайлов, земеделец с. Горица Поморийско

 

51. Владимир Калудов Стайков, земеделец с. Бата Поморийско

 

52. Злати Янев Желев, земеделец с. Страцин Поморийско

 

53. Лефтер Христов, земеделец. с. Просеник Поморийско

 

54. Пенко К. Пенков, пенсионер ул. „Яворов"2 Габрово

 

55. Цанка Йорданова Якимова, пом. ръков ул. „Баждар" 24 Габрово

 

56. П. К. Василев с. Челник Ямболско

 

57. Мария Кирова Кръстева ул. „23 септември"3 Лом

 

58. Атанас Кънев Димитров с. Омарчево Новозагорско

 

59. Дона Стефанова Мартинова, домакиня с. Шейново Казанлъшко

 

60. Тотю Георгиев Даракчиев с. Деветак Карнобатско

 

61. Минчо Сотиров Господинов гара Нейчево Карнобатско

 

62. Миню Митев Минев, земеделец с. Крън Казанлъшко

 

63. Христо Ненов Касев с. X. Димитрово Казанлъшко

 

64. Димитър Добрев, строител гара Голямо село Дупнишко

 

65. Петър Николов Киров, земеделец с. Мърчаево Софийско

 

66. Димитър Добрев ул. „Желязни врати"6 Сливен

 

67. Добри Ганев, шивач ул. „Славянска" 25 Айтос

 

68. Вълко Пенев, шивач ул. „Славянска" 25 Айтос

 

69. Велчо Ив. Милевски ул. „Априлов" 9 Айтос

 

70. Леко Вълчинов кв. „Раковски" Димитровград

 

71. Димитър Стежов Свиленград

 

 

Братски съвет - София, Изгрева

 

1.Тодор Стоименов кв. „Изгрев" N 68

 

2. Борис Николов ул. „Зелен синур" N 32

 

3. Боян Боев ул. „Зелен синур" N 18

 

4. Паша Теодорова кв. „Изгрев" N 8

 

5. Симеон Симеонов

 

6. Никола Антов ул. „10" N 4

 

7. Жечо Панайотов ул. „Зелен синур" N 43

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

×