Jump to content

3. В Божествения Храм


Recommended Posts

3. В БОЖЕСТВЕНИЯ ХРАМ

Една нощ, след 12 часа Учителят лекичко чука на вратите и казва: „Ставайте, ще излизаме!“ Облякохме се и излязохме навън. По Негово нареждане са наредихме в един триъгълник с върха напред и така тръгнахме в пълно безмълвие докато се качихме на Ташлъ Тепе. Там посрещнахме изгрева на слънцето и чак тогава Учителят проговори: „Добре сте дошли в Божествения храм“. Ние Му целунахме ръка. След това отидохме на една чешмичка. Учителят се изми и си намокри косата. И ние след Него направихме същото. Върнахме се в мълчание, но не на триъгълник.
През този ден бях свидетел на едно необикновено проявление на Учителя. В момента изваждах нещата от куфара на Учителя и Той беше до мен. Като се обърнах към него видях само едно златисто облаче, което трепти до мене. Аз запитах: „Учителю, Ти ли си?“ Чувам гласът Му: „Да, аз съм“. След малко от това златисто облаче се сформира пак Учителя. Тогава ме погали по главата и Му целунах ръка. И ми каза: „Няма да разправяш за това на никого“. И аз мълчах. Така през нощта ни изведе и ни заведе в Божествения храм, а на следващия ден през деня се преобрази в светлина и отново се яви в предишния си образ.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...