Jump to content

4.Ако обичах всички хора както теб!


Recommended Posts

4.Ако обичах всички хора както теб!

Ако обичах всички хора както теб обичам, бих бил радостен, когато ги срещам, и щастлив, когато бих могъл да им направя макар и най-малката услуга.
Ако обичах всички както теб, бих се взирал в тях, за да предусетя желанието им, преди устните им да са го изрекли.
Притайвап бих дъх и вслушвал бих се в гласа на душата им, за да видя към какво се стремят, и да съдействувам за реализирането на мечтите им.
О, ако обичах всички хора както теб, бих се спирал при всеки страдащ, бих изслушвал скърбите му и радост би било за мен да сложа тяжестите му на моя гръб.
Бих избърсвал сълзите на плачещите и наградата би ми била тази, че са ми позволили да го сторя.
Ако обичах всички хора както теб обичам, не бих отминавал нуждаещ се. Разтворил бих душата си, сърцето си и дал бих всичко, което имам.
Ако обичах всички хора както теб, радвал бих се на всеки техен успех и скърбял бих с всяка тяхна болка. Намерил бих сили да помогна на всеки страдащ.
О, ако обичах всички хора както теб, музика би зазвучавала в душата ми, когато мисля за тях, и в песен би се превърнал животът ми, когато очите ми ги виждат, защото биха били свидни на сърцето ми, както си ти!

Невена Неделчева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...