Jump to content

09 - 269. ЗАБОЛЯВАНЕТО НА БРАТ ГЕНЧО


Recommended Posts

269. ЗАБОЛЯВАНЕТО НА БРАТ ГЕНЧО

Преди няколко години заболях и толкова много бях отслабнал, че едва можех да направя няколко крачки. Дойде ми наум да отида при Учителя и да го помоля да ми помогне, да ме излекува. Един ден полека-полека отидох при него. Заварих го вън, пред приемната, казах му за болестта си и го помолих да ми помогне. Беше хубав пролетен ден. Приятна топла влага излизаше от земята. В отговор на моята молба, Учителят ми каза: „Ще облечеш дебело, зимно палто и с две стомни ще носиш вода от изворчето." /Дианабат/. - „Учителю, аз съм много болен, че едва дойдох до тук, как ще ходя до изворчето?" Учителят повтори думите си и повече нищо не ми каза. Облякох зимното палто, взех двете стомни и потеглих за изворчето. С много почивки отидох на изворчето, напълних стомните с вода и се върнах благополучно на Изгрева за около два часа, същият път, когато бях здрав, го вземах за двадесет минути. Така ходех всеки ден по няколко пъти и след две-три седмици оздравях.
Лечебните средства бяха: обилното изпотяване, разходката на чист въздух, както и носенето на водата ме свърза със скрития в нея магнетизъм.

Разказал: Генчо Алексиев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...