Jump to content

ДА ЗНАЕТЕ ФОРМУЛИ!


Recommended Posts

ФОРМУЛИ

ДА ЗНАЕТЕ ФОРМУЛИ!

Всинца трябва да имате такива магически формули. Но всичките магически формули не важат еднакво за всички. Всеки един от вас трябва да има по 1-2 формули, които да му са в полза за даден случай. 39-16

Може да ви се дадат много формули, много теории, но ако не ги прилагате навреме, няма нищо да ви ползуват. 39-9

Аз искам да приложите всяка една формула в живота си. 8-187

Има закони за приложение на всичките формули. 39-9

Не е достатъчно човек да знае само максимите на живота, но той трябва да знае методите на приложението им. 87-43

Вие не можете да приложите една формула на Всемирното Бяло Братство вътре в живата природа, ако вие имате прегрешения и неразположения. Не се ли свържете с законите на Бога, с тия велики сили на природата, тия формули не струват нищо, тия формули тогава ще имат обратен резултат върху вас. 39-11

В даден момент вие можете да употребите каква и да е окултна формула в границите на нейните възможности. 39-9

Ако вие сте яли един много добър обяд, разнообразен, с месо или друга някоя храна, много пищна и усетите в последствие тежест, ако след това искате да приложите някоя окултна формула, тя ще бъде безполезна за вас, тя не влиза в живота. 39-9

Всяка сутрин като станете, употребете тази формула: „Бог е Любов!“ Когато произнасяте тази формула, ще дойде светлина в ума ви. Имате да плащате една полица, умът ви е толкова стегнат, не знаете какво да правите - произнесете формулата, ще се скъсат връзките. Скарани сте с някого - произнесете тази формула. Трябва да се скъсат тези връзките, тези въжета, с които сте вързани. Знаете ли с какви връзки са вързани хората? - с дебели черни въжета. Скъсайте тези въжета! 8-187

Като се събудите сутрин, преди да се измиете, извикайте най-доброто чувство от сърцето си и кажи му първата дума на любовта! Извикай най-красивата мисъл в ума си и покажи е най-хубавата светлина! Това като сторите, ще произнесете следната свещена формула: „Милостиви, Свети, Благи Господи, изяви ми Светлината на Твоето лице, да сторя Твоята воля.“ Едно от правилата при изговарянето на тази формула е да бъдете много положителни и да имате детски дух. 124-12

Станете сутрин, кажете си тази формула. Може на обяд и вечер да си я кажете: „Бог е вложил всичко в моята душа. Аз искам да изпълня Божията воля, искам да изпълня Божия план. Каквото Бог е намислил за мене, да бъде Божията воля. Аз ще работя така, както Бог е определил.“ 0-5.10.85

  • Thanks 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...