Jump to content

14. ФОРМУЛИ ЗА ЛЕКУВАНЕ


Recommended Posts

14.

ФОРМУЛИ ЗА ЛЕКУВАНЕ

1. За лекуване се четат псалмите: 102, 40, 35, 91, 70, 86, 88, 97, 115, 116.

За психически болни да се казва Псалом 57.

2. Аз съм мобилизиран, аз имам работа, аз служа на Бога и затова всички духове, които причиняват болестта да си отидат. (3 пъти)

3. Аз разполагам с неизчерпаемо богатство. Аз живея в изобилията на Божествената Любов, дишам в светлината на Божествената Мъдрост, движа се във великата Божия Истина, която носи свобода и простор за душите, като раздвижвам всичко, което Бог ми дава. (3 пъти)

4. Господи, Ти Си силен и всемогъщ, ако искаш, можеш да освободиш този човек от страданията му. (3 пъти)

5. Ключ за здраве, лекува всички болести. Това са святи, силни и чисти думи:

Бог е Любов, Бог е Светлина, Бог е Живот. (3 пъти)

6. Kamo се казва тази формула, се слага ту лявата, ту дясната ръка на главата по разположение и се милва.

Господи, заради Твоята Слава влей елей на здраве и живот в моите клетки, за да Ти служа с радост и веселие. (3 пъти)

7. Обичам Те, Господи. Ще оздравея. (3 пъти)

Формулата да се казва със силна вяра.

8. При болно сърце се правят паси обрат-но на часовниковата стрелка на болното сърце с дясната ръка и се казва:

И това е живот вечен да позная, че Бог е Любов. (3 пъти)

9. Аз живея в Бога и Бог живее в мен, а в Бога никаква болест няма. И затова аз трябва да бъда здрав и съм здрав. (3 пъти)

10. Аз съм готов да служа на Бога. Аз служа на Бога. Аз работя за Бога. И затова трябва да бъда здрав и съм здрав. (3 пъти)

11. Аз искам моето сърце да бие ритмично, да се слее с пулса на Слънцето и правилно да изпраща енергията си

по целия организъм, както Слънцето изпраща енергията си по целия свят. (3 пъти)

12. Искам да изпълня Божията Воля, за да бъда здрав и полезен на себе си. Искам да намеря Божието Царство и Неговата Правда, за да бъда полезен на ближните си. Искам да осветя Името Божие на Земята, за да се свържа със всички добри, разумни и възвишени души по целия свят.

Амин

13. Откривам моето сърце за духа на Моя Отец, моето тяло ще стане врата и през този път ще мине Божественото, ще се слее с моя разум и ще образуваме Мъдрост, и ще се слее със сърцето ми и ще образуваме Троицата. (3 пъти)

Амин

14. Марширувам прав.

Слушам, ставам, здрав съм, силен съм.

При тръгване казваш:

Слушам Господа, ставам, когато Той иде, здрав съм, когато Той е при мен.Силен съм, защото обитавам в Неговата Сила.

15. Сърцето ми е топло, душата ми е свежа, умът ми е светъл, духът ми е крепък, защото живея в закона на Любовта, в която няма никаква измяна. (3 пъти)

16. Господи, в Тебе е всичкото ми упование. Господи, помогни ми, прати ми Своята Помощ. Обещавам да Ти служа, да посветя живота си на Тебе. (3 пъти)

17. Аз, който служа на Господа, искам тялото ми да бъде здраво, защото принадлежа на Господа. То е клетка на великия Космос, затова трябва да бъда здрав. (3 пъти)

18. При болест кажи:

Приемам Божията Любов за основа на живота си. (3 пъти)

19. Господи, отсега аз ще посветя целия си живот на Теб, ще работя заради Теб. Остави ме на Земята. (3 пъти)

20. Господи, затвори вратата на злото. (3 пъти)

21. Погледни небето и не се бой.

Формула, дадена на брат Димитър Звездински, когато работел повече от 20 години в инфекциозното отделение на Александровска болница и се плашел много да не се зарази.

Бог е Любов и които Го познават, да Му служат с дух и истина. Господи, Боже, Аоумен. Амин

(Синьо Небе, в което Бог живее, синьо Небе, в което Божият Дух пребивава, синьо Небе, в което Бялото Братство ръководи и направлява Космоса, синьо Небе, в което ангелските ликове пеят и славословят Бога, синьо Небе, от което идват всичките блага, храни и благословения необходими за развитието на живота на Земята.

Синьо небе!) (3 пъти)

Св. Няголов

22. Вяра жива, Любов непрестанна, Доброта постоянна и Господ ще прати Своето благословение. (3 пъти)

23. Бог е Любов и в Любовта болести не съществуват. (3 пъти)

24. Ти, Великий, Който благославяш и създаваш, оправи всичко в мен и около мен. Ела оправи ума ми, нека право да мисли. Ела оправи сърцето ми, Любов жива да блика. (3 пъти)

25. Искам да изпълня Волята Божия, за да бъда здрав и полезен на себе си. Искам да намеря Божието Царство и Неговата Правда, за да бъда полезен на ближните си. Искам да осветя Името Божие на Земята, за да служа с всичките добри, разумни и възвишени души по целия свят. Амин (3 пъти)

26. Да пребъде благословението на Великия Божи Дух върху моя дух, душа, сърце, ум и воля. Да ги обгърна в своите обятия и да ги изпълня с благите плодове на Духа Си. Да изпълним Благата и Свята Воля на Отца на светлите духове, сега, всякога и през всичките векове на бъдещето. Амин (3 пъти)

27. Великият Дух на Вселената, Който съживява всички клетки, ще да ви дарува живот и здраве. (3 пъти)

28. Когато имате болка на сърцето си, духнете 3 пъти „Хууу", така изгонваме отрицателните същества.

29. При мъчнотии - лявата ръка с дланта към стомаха, дясната върху нея и казваш:

Всичките ми работи са уредени. (3 пъти)

30. Бог е Любов. (3 пъти)

Тези думи лекуват всички болести, когато се казват с вдъхновение.

31. Благ е Господ. (3 пъти)

Тези думи лекуват всички болести, когато се казват с мекота и любов.

32. Човек оздравява, ако тази формула се казва с вдъхновение и вяра:

Аз съм в хармония с Живата Природа, нека Божието Блатословение протече през мен. Да се въдвори Царството Божие в мен. Да бъде Волята Божия. (3 пъти)

33. Всеки ден казваш по 1000, 2000 и повече пъти:

Ще оздравея.

Така ние насочваме живителните здравословни сили в тялото към болното място и оздравяваме.

34. Бог сега е разположен. Всички светове, всички ангели са радостни. Тогава аз защо да се спъвам.

35. При болест кажи:

Аз ще служа на Господа. (3 пъти)

36. Аз ще бъда изправен в мислите си, в чувствата си и в постъпките си, за да виждам живота и да служа съзнателно. (3 пъти)

37. Дясната ръка нагоре:

Господи, призовавам всички разумни сили, които изпълват целия Космос със своите градивни сили, що градят и лекуват, желая да се свържа с тях да отстранят всички нечисти сили, които пречат на моето здраве. (3 пъти)

38. Бог, на Когото служа, ви заповядва да ме развържете. Аз отивам по Негова Работа и непременно трябва да я свърша. (3 пъти)

39. Човекът на истината лекува така:

В Името на Божията Любов, в Името на Божията Мъдрост, в Името на Божията Истина бъдете свободни. (3 пъти)

40. При тежка болест да се казват думите:

Воада, Куста, Ваевофор, Калаиви и да се четат портокалените лъчи от Завета на цветните лъчи.

41. Дойде ли ви някоя болест, кажете: Господи, благодаря Ти, че ми даде тази болест, да се изпитам и Ти да ме изпиташ. Помогни ми да се освободя от нея, за да изпълня Твоята Воля на Земята. Не изпълня ли Волята Ти, пак ми изпрати болестта.

42. Господи, на Теб уповавам, на Теб възлагам товара си. Обичам Те Господи, благодаря Ти, че Си решил да ме очистиш. (3 пъти)

43. В името на моето верую, в Името на моя Господ, в Когото вярвам, заповядвам на тази болест да излезе. (3 пъти)

44. Да бъде светлина и мир в душите ни.

Бог е Светлина, Бог е Любов, Бог е Живот. (3 пъти)

Като се произнасят тези думи, не може да има разболяване.

45. Ще се нареди, ще се нареди, ще се нареди, както не си мислил. (3 пъти)

Болестта бързо се излекува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...