Jump to content

09 - 199. КОМИСИЯ ПО СТАВАНЕТО


Recommended Posts

199. КОМИСИЯ ПО СТАВАНЕТО

Неотдавна посетих един от братята в Минното селище, който сподели следната своя опитност:
Сънувах сън, че една заран към пет часа съм буден, но още се колебая дали да стана. В този момент в стаята влиза човек на средна възраст, с бележник и молив в ръка, който като ме видя, че още се излежавам, ме попита: „На колко години си?" Но преди да успея да му отговоря, той добави: „Трябват ти още хиляда години." Като каза това, отвори вратата и си излезе. Събудих се и станах веднага, като почнах да си размишлявам за значението на съня, който още помнех. Мина ми такава мисъл, че нашите приятели от отвъдния свят се интересуват от нас и следят всяко наше проявление, като за всичко си вземат бележка, кой как изпълнява задачите си. Вероятно този брат имаше за задача да види кой кога става. Дали ставаме навреме и как почваме деня.

Разказал: К.

От голямо значение е ранното ставане сутрин. То определя напредъка ни като ученици. Направете опит за един месец, за три, за година и ще видите какви ще бъдат резултатите. Нашето учение е учение на опита.
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...