Jump to content

ЗАГАДЪЧНИ ЯВЛЕНИЯ


Recommended Posts

ЗАГАДЪЧНИ ЯВЛЕНИЯ

ИЗПОВЕД

Това стана в гр. Л. Нашето семейство беше близко с ученичката Иванка, от 3 клас. Майка й беше починала преди известно време.

Веднъж Иванка дойде у дома и каза на майка ми:

– Кръстнице, знаете ли, какъв интересен сън сънувах. Всъщност това не беше сън. Аз бях в будно състояние. Дойде майка ми и ми каза: „Направих едно прегрешение. Моли се за мене. Само ти можеш да помогнеш за спасението на моята душа. Аз ужасно страдам от това". — И разправи прегрешението си.

Майка ми отива при баща й, разказва му за всичко това и му казва: „Ще ми кажеш, вярно ли е или не”.

Бащата признава, че действително това прегрешение е направено. Само бащата и майката знаели за това и никой друг.

СЪДЪТ С РИСУНКАТА

Една моя позната ми се явява на сън и ми казва:

– Иди при сестра ми, при която живеех. Тя ще ти даде един съд за масло. Върху съда има нарисувани три агънца.

Отидох при сестра й. Оказа се, че там има точно такъв съд. Аз не знаех нищо за съществуването на такъв съд.

ПРЕДЧУВСТВИЕ

Виждам на улицата един мой приятел. Като го видях, пред мене изпъкна картината на една катастрофа: този мой приятел се сблъсква с една кола и загива.

Десетина дни след това мъжът ми идва един ден у дома и ми казва, че същият този наш приятел починал. Аз му казах:

– Непременно той е загинал от сблъскване с кола.

Като направихме проверката, видяхме, че наистина той загина при сблъскване с кола.

СТЪКЛЕНАТА КАНА

През 1936. година във Франкфурт на Майн веднъж седяхме аз и сестра ми в една стая. Беше тихо в къщи По едно време пукна се една чиста стъклена кана, до която никой не се допираше.

После, към 121/2 часа научихме, че един наш близък роднина, който много обичаше леля си, пострадал от автомобилна катастрофа и то точно в 11 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...