Jump to content

Стихове за размишление


Recommended Posts

Стихове за размишление

„Понеже и ако живеем, за Господа живеем, и ако умираме, за Господа умираме, и тъй, живеем ли, умираме ли -Господни сме." Рим. 14:8

„И да се върне пръстта в земята, както е била; и духът да се върне при Бога, който го е дал." Екл. 12:7

„Защото зная, че е жив Изкупителят ми, и в последно време ще възстане на земята: И като изтлее след кожата ми това тяло, пак с плътта си ще видя Бога; Когото сам аз ще видя, и ще гледат очите ми, а не друг." Йов 19:25-27

„Аз съм възкресението и животът; който верува в Мене, и да умре, ще оживее. И всякой, който е жив и верува в Мене, до века няма да умре." Ев. Йо. 11:25-26

„А Бог не е Бог на мъртвите, но на живите; защото всички са живи при Него." Ев. Л. 20:38

„Царството Божие вътре във вас е." Ев. Л. 17:21

„Защото който сее в плътта си, от плътта ще тление да пожъне; а който сее в Духа, от Духа ще живот вечен да пожъне." Гал. 6:8

„В дома на Отца Моего много жилища има. Ако да не бе така, Аз бих ви казал. Отхождам да ви приготвя място. И когато отида и ви приготвя място, ще дойда пак и ще ви взема при Себе си, щото дето съм Аз, да бъдете и вие." Ев. Йо. 14:2-3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...