Jump to content

09 - 61. СБЪДНАТИЯТ СЪН СЛЕД ДВА ЧАСА


Recommended Posts

61. СБЪДНАТИЯТ СЪН СЛЕД ДВА ЧАСА

Бях ветеринарен фелдшер в село Ватина, до Кавадарци - Македония. Амбулаторията ми се помещаваше в частна къща. Един ден, след като се наобядвах, легнах да си почивам и неусетно съм заспал. Сънувам, че гледам небето и на него се явиха черни облаци. Ето че за кратко време целият небосвод потъмня. Засвятка се. Загърмя и заваля. Изля се пороен дъжд, толкова силен, че олуците на покривите преляха. Водата се изливаше на тавана. Мазилката падна и водата, като из ведро, потече над леглото. Аз веднага събрах дюшека и го пренесох на другия ъгъл на стаята, а водата се събра при прага. От страшния сън се събудих. Излязох вън и погледнах небето. На хоризонта вече бяха се явили дъждовни облаци. В скоро време се заоблачи и също като в съня: засвятка се, загърмя и заваля дъжд като из ведро. Олуците се препълниха, преляха. Мазилката падна от тавана и взе да тече вода в стаята. Събрах веднага дюшека и го преместих там, дето не тече.
Цялата картина на съня се повтори с поразителна точност.

Разказал: Пеню Ганев - Изгрева.

За да разберем горния случай, нужно е да знаем, че всички неща, преди да станат тук, долу, в материалния свят, те, според окултното учение, стават в по- горните ефирни светове, където спящият е проникнал с духовното си тяло и ги е наблюдавал, преди да са станали видими за физическото ни зрение.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...