Jump to content

8.6. Трите изисквания към Мария Тодорова


Recommended Posts

8.6. ТРИТЕ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ МАРИЯ ТОДОРОВА

И така, тя вече края на 1975 г., тя лежеше на кревата, вече беше болна, и аз бях застанал до нейния креват и й казах: „Мария, аз имам три изисквания към теб." И тя ме погледна, и ми казва: „Кажи ги."

- „Първо да ми предадеш златния медальон с Пентаграмата на Учителя, който ти носиш на врата си цели 50 години." Пита ме: „Защо ти е този медальон?" - „Този медальон ми е необходим от теб не само като спомен, а за да може след време да ми служи за връзка между теб и мен."

- „Как и кога?" - „Ами, когато аз почвам да подреждам твоите опитности, тогава ще си сложа този медальон на врата, и така ще търся връзка с теб - да идваш, да помагаш, да съдействаш." Тя ме погледна, после кимна с глава, затвори очи и се унесе, като че ли спеше. За мен това не беше сън, тя се извлече от тялото си и тръгна горе в Невидимия свят да проверява, и да взима разрешение от своя ръководител. И след 1-2 минути тя отвори очи, и каза: „Този въпрос се разреши в твоя полза."

Второ изискване: „Да ми се предадат твоите тетрадки и тефтерчета, и всичко, което е писано от твоята ръка." Тя отново затвори очи и след малко аз видях как се измъкна от тялото си, изчезна в Невидимия свят. Върна се след няколко минути в тялото си, отвори очи и каза: „И този въпрос се разреши в твоя полза."

Трето: „Аз искам да ми се предадат всички материали по издаването на Песните на Учителя, всички оригинали и всичко онова, което е съхранено като нотен ръкопис."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...