Jump to content

33. Говори брат Любомир за Стефка Величкова и за любовта си


Recommended Posts

33. ГОВОРИ БРАТ ЛЮБОМИР ЗА СТЕФКА ВЕЛИЧКОВА

И ЗА ЛЮБОВТА СИ*

[*Виж „Изгревът”, т. 21, с. 888-928.]

- Най-напред Ви благодаря Учителю, за днешното велико тържество!

Аз пожелах то да се организира, подготвих тази изненада за моите приятели.

Пожелавам на Стефка, да се обичаме силно и вечно!

С тази Любов да бъдем добри Твои ученици, да стигнем до Бога. Благослови ни Учителю, и ни събери заедно. Амин! Тъй да бъде!

- Бъдете благословени, чада мои! Велика е вашата Любов! Аз я следя от хиляди години, и чаках този момент - тя да се изяви като велика Божествена Любов, да можем всички ний да вкусим от хубавите й плодове, каквито има днес на нашата богата трапеза!

Господ да ви благослови! Вървете напред в светлина, работете с Любов. Вий брат Крум, ще кажете ли нещо?

- Много се радвам, че и аз мога да присъствам на това велико тържество! Благославям Стефка, която ще ми бъде като пътеводна звезда в моя път. Тя ще осветява моето съзнание със светлина, и аз ще вървя напред.

Благодарен съм на великата Божия Любов, на Любовта на Учителя и на приятелите тук, които ми помогнаха да поема правия път към Бога!

Сега съм добре!

Стефче, не се тревожи за мен!

СЕСТРА ВЕЛИЧКА СТОЙЧЕВА, ЩЕ КАЖЕ НЕЩО:

Любезна моя Стефка, радвам се да те видя вече израснала и в Светлина!

Аз се интересувам от вас! Непрекъснато следя ви, и ви помагам!

Непрекъснато съм с Величка - внучката ми! Помагам й. Тя трудно издържа на вашия свят!

Ние я укрепяваме да се справи с чест, да разреши задачите си с любов, за тука да не съжалява.

Тя винаги може да дойде тука!

Долу има много задачи и ние слизаме надолу - работим, вие пък идвате на горе. В това разнообразие е красотата.

Пожелавам ви да служите на Учителя с Любов, и по-често да се срещаме.

СЕГА СЕСТРА СТЕФАНКА - БАБАТА НА БЛАГОВЕСТ, ИСКА НЕЩО ДА КАЖЕ:

Поздравявам ви, мои приятели!

Нямайте лошо чувство към мен!

Аз ви обичам, и ви съдействам. Но не мога да въздействам на моите близки. Те си вървят по своя си път. Помагайте им. Аз много се моля за тях. Те ще се оправят и променят, ще минат през сериозни изпитания.

Благовест е мой приятел. Аз му помагам. Вие ще бъдете доволни от него. Моля ви само да не ми се сърдите, а да гледате на мене с любов. Аз се занимавам само с това да помагам на Величка и на околните й, и да се подобрят техните отношения. Това пожелание ще се сбъдне. Всички светли души желаят това. Аз ви поздравявам мои приятели, и малкият Благовест да учи да свири, да стане добър човек! Господ да бъде с вас!

ГОВОРИ ПАК БРАТ ЛЮБОМИР ЛУЛЧЕВ:

А сега мили мои приятели, ще тръгнем вече.

Вие се изморихте. Много впечатления! Запомнете най-важното.

Много приятели тук ви обичат, помагат. Ако дадем думата на всички, все това ще изразят. Девизът е: „Любовта ражда Любов.”

Желая ви Божията радост, Божият мир и Божието благословение, да бъдат над вас!

Ваш приятел от невидимия свят!

АМИН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...