Jump to content

34. Говори брата за ликвидация на едноличната карма


Recommended Posts

34. ГОВОРИ БРАТА ЗА ЛИКВИДАЦИЯ НА

ЕДНОЛИЧНАТА КАРМА

ГОВОРИ БРАТ ЛЮБОМИР ЛУЛЧЕВ НА 11 НОЕМВРИ 1979 г., неделя, 14 часа и 18 минути - Витоша:

Ние - с Величка, Стефка и Благовест, сме на Витоша на цветната поляна. Има и слънце и облаци.

Радвам се на вашето хубаво настроение!

В планината, винаги е хубаво!

По-често излизайте. Здравето трябва да се подържа.

Благовест трябва да излиза често.

Срещнахте се с Невена Неделчева. Те са далече от мене. Мои минали врагове, но на мен се подчиняват. Аз съм свободен от тях. Работете си сами. Имайте добро чувство към всички. И тя, Невена Неделчева работи над себе си. Но всеки си има път. Нашият път е общ, срещат ни се траекториите, докато с нея се раздалечават.

Най-великото нещо е Любовта! Любовта сближава душите. Вие като искате идете при нея, но много от нея няма да научите.

Храни се Благовест, да станеш як, силен. Всяка хапка, която хапваш - благодари на Бога! Той е мой приятел! От далечни времена се познаваме - все приятели сме били!

Ти, Величка - работи. Излизайте на планината и събирайте сили - да можеш да изкараш седмицата. Карай там в работата - живей ден за ден. Дните си текат, текат седмиците, месеците и годините. Бъди самостоятелна. Ново бъдеще ти се подготвя.

Ще разрешиш задачите с околните. Те не са ти подходящи, но трябва да постъпваш с любов, да изтърпиш докрай. Тогава ще дойде новото. Започни да работиш духовно. Отделяй време за четене по малко. Пиши! Това, което си замислила, го напиши. Всичко за Учителя благо е много важно, също и за Любовта!

Аз ще ви помагам. И за мене може да пишете, но само положителното. Използвайте всички материали. Всеки трябва да напише нещо за Учителя. Аз ще ви нашепвам как да го съставите. Вие продължавайте да мислите върху тези въпроси. Останалото лесно ще бъде. С моята помощ, ще го направим.

Ти Стефка, доволна ли си?

Не се противопоставяй на Величка, а й съдействай. Отделяйте време в съботен ден, рано сутрин да работите тая работа.

Околните ви ще се променят, всички ще се променят, и Земята ще се промени. Това е края на века. Вие трябва много да работите. Малко четете, трябва повече.

Гледайте да ликвидирате с кармите завинаги, за да се освободите от тези духове, които ви преследват от Вечността!*

[*Виж„Изгревът”, т. 21, с. 841-884.]

Съществата от Невидимия свят ви приветстват!

Те ви поздравяват, с днешния прекрасен ден!

Приветстват всичките ви добри начинания на душите ви и духовете ви, и ви препоръчват да работите духовно, без да мислите за други материални времена - да се уреждате материално.

Новата вълна е заляла вече света. Затова работете, давайте път на всички ваши положителни мисли и желания, за да можете да участвате активно в идването на новата култура на Земята!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...